2733
2739
عنوان

بین اینا درآمد کدوم بهتره

172 بازدید | 5 پست

تتو کار(تتوی صورت مثلا میکرو و شیدینگ و...)

کراتین مو 

ناخن کار 

مژه کار 

میکاپ آرتیست 

فشیال و پاکسازی پوست 

رنگ مو 

کوتاهی

💜🌺مهربون باش جای دوری نمیره😊💜

ناخن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم ولی فکر سلامتیتم بکن 

یه شاخه ای رو انتخاب کن که موادش سمی نباشه 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2731

تتو و رنگ مو به نظرم خوبه درامدشون

ولی خب کارشونم سخته گردنت درد میگیره یا دستات همش کار کنه و بوی رنگ اذیتت کنه و... 

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین