2733
2739
عنوان

قبلا ازم متنفر بود الان عاشقم شده

250 بازدید | 15 پست

یکی از فامیلامون هست که خیلی از من بتش میومد بچه که بودیم همش دعوا میکردیم هر بد و بیراه و فشی ب من میداد تا حتی کلاس نهم ک بود ولی چند سال ک گذشت و درست همو ندیدیم بعد چند سال همو دیدیم خیلی رفتارش تغییر کرد همش زل میزد از اول مهمونی به من تا اخرش رفتاراش عجیب بود قشنگ پبدا بود دوستم داره ولی من می‌خوام الان بخاطر اون موقع که این رفتارا رو باهام کرد ضایعش کنم اگه بهم چیزی گفت بنظرتون خمب کاری میکنم شما بودین چیکار میکردین؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چ باحال فک میکردم تو فیلما و قصه هاس نفرتی ک ب عشق تبدیل میشه

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2738
حالا چرا ضابع کنی؟ بگید بخندید به روزای اون موقع ها باهم. مگه اینکه عقده شده برات 

آخه بد زورم گرفته خیلی حرفای زشت و توهینای بدی بهم میکرد ولی خیلی دورم میپلکه

من کسی نیست راهنماییم کنه باهاش چطوری رفتار کنم چون خی قیافش خوبه وضع مالیشونم خوبه اخلاقشم با خانوادش خیلی خوبه بنظرتون خودمو بالا بگیرم یا عادی رفتار کنم نمیدونم شما ب عنوان دوست بهم بگید

خوب پس بچه س،جادارین هنوز ضایش کن😂

😂😂

خودم دلم میخواد اول خوب رفتار کنم وقتی اومددبهم گفت که دوستم داره ضایعش کنم چون شمارمو چند مدت پیش از یکی از اشناهامون خواست

2706