2733
2734
عنوان

کاش کل دخترا این تاپیکو ببینن😑😑👌خیلی خیلی مهممممممممم🖊

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 58 پست
حالا چرا بعد از اینکه از حسینیه اومدی تصمیم گرفتی اینارو بگی

ربطی ب حسینیه نداشت

یدفعه فکرم روش رفت دلم میسوزه بابت خامی دخترا

اونقدر مراجعه کننده دارم در این باره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره بابا آدم زیاده  ولی هی با خودم میگم اگه بهتر برخورد کرده بودم الان اون بود  و یه چیز ...

دققیققا همینه

اگر شک داری زن و شوهرا اطرافتو ببین

و ببین اونا ک تو ی سطح نیستن از لحاظ هم مداری دیر یا زود جدا میشن

این جور روابط خیلی زیاد شده متاسفانه

از همه بدتر جوری تو جامعه جا افتاده که اگه دختر یا پسری به قول معروف رل نداشته باشه از دنیا عقبه و اون فرد احساس احمق بودن میکنه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
این جور روابط خیلی زیاد شده متاسفانه از همه بدتر جوری تو جامعه جا افتاده که اگه دختر یا پسری به قول ...

بدتررررر از اون اینکه اگر رابطه نداشته باشن میگن شما اُمُلید

2740
دققیققا همینه اگر شک داری زن و شوهرا اطرافتو ببین و ببین اونا ک تو ی سطح نیستن از لحاظ هم مداری دی ...

آره واقعا... 

آدم تا مجرده باید مجردی کنه و رو خودش کار کنه تازه وقتیم ازدواج کنیم اون طرف میشه آیینه ما 

تو دربارش کتاب خوندی فاطمه؟ چجوری یاد بگیرم این چیزا رو؟ 

درباره رابطه و اینا کم بلدم 😐🥺 

البته پدر مادرمم از هم جدا زندگی میکنن شاید دلیل نابلدیم اینه

خدایا شکرت که هستی =)
خب چجوری بفهمیم طرف واقعا مارو دوست داره

یه چیزی بگم من زیاد دیدم اطرافم

زن و مردی که خیلی احترام هم رو نگه می‌دارن و عقاید و احساسات و خواسته ها و اهداف طرف مقابلشون براشون ارزش داشته واقعا واقعا  زندگی بهتری خواهند داشت ولی روابطی که یه طرف خیلی خودخواه بوده و فقط خواسته های خودش رو تحمیل کرده، اون زندگی یا شکست خورده یا با عذاب و رنجش طرف دیگه ادامه پیدا کرده

دنبال مردی باش که این دوویژگی رو داشته باشه بهت احترام بذاره و برای وجودت ارزش قائل باشه و همینطور متقابلا تو هم این رفتار رو باهاش داشته باشی

به نظرم عشق واقعی فقط اینه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
آره واقعا...  آدم تا مجرده باید مجردی کنه و رو خودش کار کنه تازه وقتیم ازدواج کنیم اون طرف میش ...

اره من زیاد خوندم از جاهای مختلف اما معتبر

حرفای امیر شریفیم گوش بده حتما

یه چیزی بگم من زیاد دیدم اطرافم زن و مردی که خیلی احترام هم رو نگه می‌دارن و عقاید و احساسات و خواس ...

اصلا عشقی 100 درصدی امروزه وجود نداره

تماما بسته ب احترامه