2410
2553

سلام.میدونم دیر وقته شاید خیلیا نبینن.تگ کنید دوستاتون رو اونا هم بخونن و بدونن

امشب میخوام علارغم اینکه تازه از حسینیه اومدم و خستم و خوابم میاد یه مسئله رو خصوصا برا مجردها راجب رابطه بگم.رشتمم مشاوره هس امیدوارم بدرد بخور واقع شه حرفام😊👌

ببینین من خیلی رفیق اطرافم دارم ک ب اصلاح با دووس*ت پسرشون رابطه داشتن ب اصرار پسر شامل اینکه اگر بهم اعتماد داری پس بیا خونمون رابطه فلان ما مال همیم و اینا

حالا اینارو خودتون میدونید و گوشتون پره😂پس میرم سر اصل مطلب

تمام حرف امشب من اینه:رابطه داشتن هیچ تاثیری بر عشق نداره

یعنی گمون نکنین رابطه داشته باشین اون بیشتر عاشق شما میشه.من بعد نامزدی فهمیدم کسی ک مارو دوس داره تا نخوایم دست خالیم باهامون نمیده چ برسه ب رابطه با اصرار

ببینید بحث عشق و رابطه دو چیز کاملاااا مجزا از همه

و هیچ ربطی ب هم نداره

بلکه اگر ربط داشت اینهمه طلاق بین زوجین ک در هفته حداقل دوبار رابطه دارن نبود

پس الکی فکر نکنید اگر براش تو این زمینه تو دوران دوستی سنگ تموم بزارید دیگه سمت کسی نمیره و عاشقتون میشه این خبرا نیس و خامی نکنید لطفا😊👌ب این حرفای کلیشه ایه بعضیا ک وای فکرت قدیمیه و فلان هم گوش ندید زیرا اینجا ایرانه و ملت فرصت ‌طلب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عالی

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
2714

دقیقا .صد در صد باهاتون موافقم .شاید درست نباشه بگم ولی برای صحه گذاشتن روی حرف شما میگم که رابطه و میل من و همسر سابقم از عالی هم بالاتر بود ولی طول زندگی مشترکمون فکر کنم یک سال و چند ماه بود فقط 

پیج من برای ارائه ی گردنبند و لوازم هنری و گلدوزی :.          honarkadeh_firoozeh

فاطیما تو که مشاوری کمکم کن لطفا

ببین من یه پسره عالی که ابراز علاقه کرده بود رو پروندم به شکل بدی! یعنی ببین بی شخصیتی کردمااا

الان میبینم دوسش دارم و پشیمونم از رفتارم معذرت خواهی هم کردم ولی میگم اون دیگه بدش اومده ازم 

ولی بعداون دیگه به خودم اومدم گفتم عوض پرخاش کردن رو خودم کار کنم و برم دنبال رویاهام 

خیلی بد شد نه؟ 

دوسش دارم فاطیما ولی میگم شاید فقط اومده بود که من یه تلنگری بخورم

خدایا شکرت که هستی =)

کاملا درسته🌿

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

روانشاسی خوندین؟ 

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2706