2737
2734
عنوان

حذف تاپیک‌

53 بازدید | 7 پست

چطوری میشه تاپیک رو حذف کرد 

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 

به غیر از اینکه همه رو دور هم جمع کنیم تا گزارش بزنن   

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنوعه درخواست گزارش

من قبلا تو نی نی سایت بودم از تغیراتش خبر نداشتم 😁

مرسی 

یه جا دیدم گفتن فقط تاپیک شخصی حذف میشه مثل عکس و ...

درسته آیا؟ 

وارد این لینک بشید و کپی لینک تاپیکتون رو بزارید داخل تاپیک نی نی یار حذف @نی_نی_یار_حذف_تاپیک2 & ...

نوشته فقط تاپیک های محرمانه حذف میشن من تاپیک هام شخصی و محرمانه نیستن ولی دوست دارم حذفشون کنم 🙄

نوشته فقط تاپیک های محرمانه حذف میشن من تاپیک هام شخصی و محرمانه نیستن ولی دوست دارم حذفشون کنم 🙄

موقعی که میزارید داخل تاپیک نی نی یار بهشون بگید حذفش میکنن و اینکه تاپیکاتونم که پستی نداره با اون سه نقطه کنار علامت لایک خودتون حذفش کنید

.......🖤 6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم
2738