2733
2734
عنوان

فیلم دخترای غریبه تو گوشی شوهر

204 بازدید | 18 پست

من همونی ام ک گفتم فیلم شوهرمو تو گوشیش دیدم ک با چندتا دختر دگ نشسته بود مسخره بازی میکرد چندتا هم از این گیف ها و استیکر متحرکایی که تو تلگرام خودشون فیلم میگیرن میفرستن ازچندتا دختر تو گوشی شوهرم دیدم اول تاریخشو نگاه نکردم عصبی شدم وقتی دیدمشون کلی شوهرمو فحشش دادم با مشت کلی زدمش ک البته منم کتک خوردم بعدش 

اخه خودتون فکر کنید فیلم شوهرتون رو با چندتا دختر یا فیلم تکی دخترارو ببینید تو گوشیش شک نمیشید؟واکنش بدی نشون نمیدید؟ یا خیلی خونسرد رفتار میکنید؟

من حق نداشتم با شوهرم بدرفتاری کنممم؟؟؟ نه واقعا بگید فاز روشن فکری نگیرید یهو ببینید همچین چیزی رو شک نمیشید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تاریخش برا کی؟ 

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢
2728

حق نداشتی چیهههه عصبی نمیشدم چیههه باید میزدی گوشیشو تیکه تیکه میکردی ... خودشم اسید خورش میکردی ... و اسید تو افتابش میریختییی

گاهی اوقات باید لبخند ساختگی به تن وانمود کنی که هرگز چیزی اتفاق نیفتاده است.و این تسلیم شدن نیست بزرگ شدن است. 

مال آلان بوده؟یا قبل ازدواج

من ناراحت میشم خدایی

خدایا شکرت .عشقم عروس قورباقه 🐸🐸اینم حلقه ی نامزدیمون💍😎😘نامه ای به همسره ایندم:سلام بدبخت من آشپزی بلد نیستم همیشه گشنه میمونی😂👋       
2738

فکر نمیکنم کسی تو دنیا باشه که با دیدن یک فیلم این مدلی ،ناراحت نشه و هزار جور فکر و خیال نیاد تو سرش

ولی من واسم پیش اومده و اول با خونسردی البته با کنایه، پرسیدم این موضوع مربوط به چه زمانیه؟

اگه واسه دوران قبل از من بود من دیگه حرفی نمیزنم (که بستگی به موصوع داره)اما اگه مربوط به وقتی باشه که من تو زندگیش بودم از اونجا دیگه عصبانیتمو کاملا نشون میدم و دعوا میکنم باهاش

شاید تلخِ و بی مزه،ولی مست چشاتم😈🍷
دوران مجردیش

عه پس بیخیال دیگه گزاشته

ولی خوبش کردی زدی

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢
2706