2737
2739

یا کامپوزیت برمیدارن دوباره میذارن ؟ی تیکه کوچولو شکسته میخوام ببینم دوباره اون دندون رو کامپوزیت رو برمی‌داره دوباره میذارا؟

فک کنم ادامش و کامپزیت میکنه

من دندون جلوییم لبش شکست برام با سفید پرش کرد 

واسه همین گفتم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پولم گرفت؟ اندازه ی دندون کامل پول گرفت؟ 

اره پول گرفت

بله اندازه پر کردت تک کاناله

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
دوباره نشکست؟

نه

من کامپوزیت ونیر انجام دادم راضیم ، اونجوریم که میگن مراقبت خاصی نداره همون مرتب مسواک زدن و نخ دندون کشیدنه که برای سلامت دندونای خودتون به هر حال باید انجام بدید.  خیلی مهمه که قبل از انجام دادنش کارای دکترای مختلف رو ببینید و اونی که بیشتر میپسندید رو انتخاب کنید. 

آدرس سایت دکتر خودم مهسا حیدری که برام کامپوزیت انجام داده قیمتاشو داره و کلی توضیحات دادهhttps://drmahsahaidari.com

2738