2733
2734
دلم برای بچه هام میسوزه.پسرم ۳ سالشه دخترم فقط ۲۸ روزشه😭

عزیزم تومور کجا هست؟؟؟ای خدا نباید روحیتو ببازی خواهش میکنم ازت بخاطر بچه هات خودتو نباز تا زودتر تموم شهههه

بدخیمه؟یا خوش خیم؟

میشه واسه حاجت دلم دعا کنی؟اگه دعام ♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی بد خیلیییی😔😔

Only Good can jude me 👉🫀🥀فقط خدا میتونه منو قضاوت کنه💜💛 رواشناس نیستم ولی زندگی اینقدر بهم درس داده که .....منو تو تایپیکاتون تگ کنین تا با تحربیاتم بهتون کمک کنم 🤤خدای سیاست هستم واسه همینه ک عروس دوردونه مادر شوهر و مدیر زندگی همسر هستم🙃دوست دارم از تحربیاتتون استفاده کنم و با تجربیاتم راهنماییتون کنم عسلای من😘اگ دوست داری سیاست و از من یاد بگیر تایپیک نمیزنم ولی هروقت هرکی سوال کنه حتما جوابشو میدم خوشحال میشم کمکتون کنم 🙃😍
دلم برای بچه هام میسوزه.پسرم ۳ سالشه دخترم فقط ۲۸ روزشه😭

ای بابا متاسفم نمی دونم چی بگم حق داری نگران باشی .می‌دونم هیچی دلت رو آروم نمیکنه .و بچه هات چه خوش شانسن که کامانشون اینقدر دوستشون داره هرکی جای تو بود از مرگ میترسید نه از تنها شدن بچه هاش .تو مادر قوی هستی خدا حتما به خاطر بچه خانم که شده شفای تو رو میده .زیاد نا امید نباش خدا قهرش میگیره

2738

خیلی بد (:

اینقد اوضا داغونه نه وقتی استوریامو سین نمیزنه هم میشینم گریه میکنم

وقتی یکی باهام سرد رفتار میکنه هم میشینم تا صب فکر میکنن و گریه

نمیدونم چمه

خیلی دل نازک و مسخره شوم

نمیدونم چمه ولی خوب نیستم فقط همین و میدونم

میشه واسم ی صلوات بفرستید؟💚🙂  ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ببینننن من عصابببببب ندارممممم میخوای مخالفت کنی یا میخوای واسم نچ نچ راه بندازیییی ریپ نزننننن نزننننننننن خودم کم بدبختی ندارم بشینم سرزنشایه تورو تحمل کنم،من اینمممممم به تو چههههه خب؟؟هر وقت خواستی دخالت کنی به خودت بگو مگه من گوه خورم؟   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌  ‌لطفا برام دعا کنید بهش برسم💙
عزیزم تومور کجا هست؟؟؟ای خدا نباید روحیتو ببازی خواهش میکنم ازت بخاطر بچه هات خودتو نباز تا زودتر تم ...

توی جداره شکمم هست و خیلی بزرگه.دکتر گفت این نوع تومورها اکثرا بدخیمن ولی اکثرا هم با جراحی درمان میشن.بازم نظر نهاییشون بستگی به جواب پاتولوژی داره

2706