2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزيزم خوبيم مرسي خودت خوبي؟❤️ اره گلم بدنيا اومد الان ١ سالشه ديگه😅🌺 ٢ ماهي نبودم سايت

ماشالله خدا حفظش کنه انشالله دامادیش عزیزم ❤️ 😍 ❤️ 😍 ❤️ 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
اره اوايل ٤ چشمي مراقبش بودم  ولي الا كاملا مطمئنم بهش كلا كاري به پسرم نداره وقتي رد ميشه نگا ...

خب خوبه خداروشکر اینجوری برای جفتشون بهتره به هرحال حیوون متوجه نیست ممکنه عصبی بشه کاری کنه❤️💋

اً
2728
نه بابا نمیشه ولی حرف نمیزنه و خیلی هم بهت وابسته میشه ولی نر حرف زدنم یاد میگیره

من خودن وابسته ی کس دیگم 

یه چی دیگه هم باید وابسته کنم🤣🤣🤣🤣

نر میگییرم پس

من به آرزوی هام قول رسیدن دادم 🌹برای حاجت رواییم بی زحمت یدونه صلوات برام بفرستید🍃
قصد خرید گربه دارم برا همین سوالام زیاد بود مرسی از راهنماییت🌹🙏

خواهش ميكنم عزيزم كمكي از دستم بربياد انجام ميدم هر حيووني شخصيت منحصر ب فرد خودشو داره 

بعضي گربه ها تخس و لجباز و خنگن

بعضيا اروم و باهوش و احساساتي 

ولي چيزي كه توو همشون مشتركه اينه كه شما نميتوني مجبورشون كني كاريو ك نميخوان انجام بدن و اصلا نميشه توقعاتي ك از سگ داريم از گربه هم داشته باشيم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
نمیدونم مشکلش چیه چون واقعا بی آزاره و اصلنم سروصدای آنچنانی نداره فقط مسئله همینه که میگه تو راه پل ...

طرز فکرشون قدیمی و پوسیدست

متاسفانه خانواده شوهر منم همینن

ایشالا بری یه ساختمون ک ادمای با فرهنگ داره

چع نژادیه این خوشگل😍

شیتزو اشپیتز برعکس داداشش انقد مهربونه انقد مهربونه حد نداره خیلی ملوسه از بچگی هم عادت داره زبونش بیرون باشه بخوابه،، 🤣

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2740
ماشالله خدا حفظش کنه انشالله دامادیش عزیزم ❤️ 😍 ❤️ 😍 ❤️ 

سلامت باشي خوشگلم ممنونم🌺

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
خب خوبه خداروشکر اینجوری برای جفتشون بهتره به هرحال حیوون متوجه نیست ممکنه عصبی بشه کاری کنه❤️💋

آره كلا بي تفاوت و آروم و تنبله 

حركت هيجاني از خودش نشون نميده و البته بخاطر سنشم هست كه پير شده ديگه

مائم این خونه رو تازه گرفتیم واقعا شرایط عوض کردنشو نداریم ولی انقدر تحت فشاریم چاره ای دیگ نداریم چ ...

می دونی من گفتم اگر دوباره برای تذکر اومدن سمتم میگم این شمایی که وسواس داری پس مشکل خودتونه یه جوری حلش کنید و دیگه مزاحم ما نشید ، الان من هر سری که میبرم بیرون ساعت های خلوت که کسی نیست میرم که یه وقت احساسات کسی جریحه دار نشه 

سگ های من هم آپارتمانی ان و آزاری ندارن بهونه شون فقط نجس بودنه

2706