2733
2734
عنوان

کیا تو فقرو بی پولی به سر میبرن

1342 بازدید | 85 پست

دیروز رفتیم یه جای که خونه یکی از اقوام شوهرم نزدیک اونجاست چون شوهرم براش مشکل پیش اومد نتونست بیاد دنبالم منو مادرشوهرم رفتیم خونه اونا خانمه سه تا بچه داشت ساعت یک و دو ظهر رفت با کلی خجالت یه کاسه ماست آورد سر سفره گفت شرمنده من فقط اینو تو خونه دارم ما گفتیم نهار خوردیم .ولی بچهاش همش غرغر میکردن که چقدر نون ماست آخه نمیخوایم دوس نداریم دیروزم این بود پری روز نون خالی و این حرفا زنه بیچاره کلی خجالت کشید بخدا بغض میکنم همچین چیزای میبینم .خودمم وضع مالی اوکی نداریم حالا یه مدته وضع کار بارمون کاملا بهم خورده فکر کنم منم یکم دیگ به وضعیت اونا بیفتم .نظر شما چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

🥺🥺چ بد

خدایا ن بهم اخلاق دادی😒ن جذابیت دادی😒تو ایرانم ب دنیا اومدم😒خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😂😐نمیگی بسه باران🤭😂انقد تیکه ننداز،هرکی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی 🥺اونوقت کافیه یک نفر  یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی🤕خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی فداتشم 🤭

خیییییلییییییییها

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
از بس از ظهر فکرم درگیره نتونستم بخوابم گفتم تاپیک کنم شاید کسی حرفی زد یکم بهتر شدم 

نمیتونی از کسی یه چیزی بگیری بهشون بدی یا به یه خیری معرفی کنی

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!

خیلیا همون ماستم. نمیتونن بخرن بخدا خدا بخاطر دلت بهت بده

روی آن شیشه تب دار تو را ها کردم عکس زیبای تورا بانفسم جا کردم شیشه بدجور دلش ابری و بارانی شدشیشه را یک شبه تبدیل به دریا کردم با سر انگشت کشیدم به دلش عکس تورا عکس زیبای تورا سیر تماشا کردم. 🌸مامان آرسِن و نفس🌸
2706