2737
2739
عنوان

من مادر بدی هستم

280 بازدید | 20 پست

من ۳ سال از خدا بچه خواستم

الان بچه ۲ سالمو میزنم

از خودم متنفرم

لعنت به من

داداشم یه زمانی خیلی منو میزد

الان من بچه مو میزنم

یادم رفته که وقتی کتک میخوردم چقدر ناراحت میشدم

من لیاقت مادر بودن ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا کتکش زدین؟ 

فقط یک چیز رو به خدتون همیشه یاداوری کنید 

هیچ چیزی نمیتونه دلیل بشه که شما یک دردی یا اسیبی رو به بدن یکی دیگه وارد کنید .

و این نوع خشم یعنی چی؟ که یک دردی رو وارد بدن یکی دیگه کنید برای چی؟ 

خیلی دور از انسانیت است 

2740

منم مادر بدی ام...چون فشار زندگی روی منه...چون باید حواسم به اجاره و خرج خونه و ...باشه،

نمیتونم وقت بذارم واسشون ...

نمیتونم محبت کنم زیاد...

فقط شبا قبل خواب میگم دوستون دارم...

خستم...خیلی خیلی کم پیش میاد این اتفاق که بزنمشون...بچه ها گناه دارن...بچه ها باید از زندگی لذت ببرن و بچگی کنن...

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿

ربطی به کودکی خودت نداره ، همه ی مادرا یه روز که خیلی خستن یه روز که خیلی تنهان ، یه روز که میبینن هیشکی درکشون نمیکنه (حالا مگه چیکار میکنی یه بچه نگه می‌داری خوبه سرکار نمیری فلانی رو ببین با دوتا سه تا چیکار می‌کنه.... ) پیش خودشون به این نتیجه میرسن که خیلی مادر بدی هستن در حالی که نیستن فقط خسته ان همین

تمام من برای تو ، تویی که جان من شدی
اتفاقا بزارید عذاب وجدان داشته باشه بخدا این اگر تو اروپا بود الان صد مرتبه بچه شو ازش گرفته بودند ا ...

منم ب اندازه تو ناراحت شدم قبول دارم ولی نمیدونم مادرهستی یانه خیلییییییی درد بدیه عذاب وجدانی که  بخاطر زدن جیگر گوشت بکشی خیلیییی اره حق باتوعه گناه داره بچه خیلیییی

لایک نکنید                      
2706