2733
2739
عنوان

چیکار کنم نوزادم شیر بخوره

1920 بازدید | 22 پست

سلام‌مامانا دیگه ها توان ندارم

دوماهه دارم کلنجار میرم با بچم واسه شیر خوردن دوماهش تازه تموم شده

اوایل ک کولیکش شدید بود همش گریه میکرد درست شیر نمیخورد و خودشو میکشید عقب شیرمم خیلی زیاده و همش داره سر میره دیگه دیدم شیرمو نمیخوره شیر خشکش دادم  ک اونم با مکافات و هزار جور سر و صدا شاید به زور در کل روز ۲۵۰ سی سی بخوره😭اصلا خوب وزن نگرفته موقع تولد ۳۳۴۰ بود الان ۴۶۲۰ هست

تروخدا بگید جیکار کنم دارم دبوونه میشم خیلی اذیت میکنه همش داره گریه میکنه

وزن گیریش که خوبه 

ولی شیر خودت رو سعی کن بدوشی بهش بدی 

نذار خشک بشه حیفه 

توی فضای تاریک امتحان کن یا وقتی در حال چرت زدنه بچه اون موقع میگیره سینه رو و دیگه ول نمیکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر دو تا بچه های من همینجور بودن

هیچی ، باید تحمل کنی تا بزرگ بشه

کمبود وزنش هم زیاد مهم نیست، بزرگ میشه غذا میخوره وزنش خوب میشه،نگران نباش

بعضی بچه ها مثل بچه های من بد قلق هستن

احتمالا رفلاکس داره علائم دیگه ای نداره خس خس سینه سکسکه زیاد عرق کردن قرمز شدن ناحیه ادراری یا جوش زدن قسمتهای دیگه ؟ سرفه کیپ شدن بینی ؟ عمیق نشدن خوابش؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2740
وزن گیریش که خوبه  ولی شیر خودت رو سعی کن بدوشی بهش بدی  نذار خشک بشه حیفه    ...

ن اصلا خوب نبوده وزنش الان حداقل باید ۵کیلو ونیم باشه

شیرمو بهش میدم تف میکنه منم میدوشم فریز میکنم میگن واسع بعد ک غذا خور شدن میشه داخل فرنی و حربره ریخت

با دوشیدن سینه خشک میشه عزیزم تا وقتی بچه بمکه شیر میاد از سینه

اون که اره با مکیدن بیشتر میشه 

ولی بازم در جریان باشه باید شیر 

همون موقع خواب دادن خوبه برای ایشون 

اره عزیزم رفلاکس داره دارو میخوره ولی نمیدونم چرا نتیجه نگرفتم البته استفراغ شدید نداره رفلاکسش پنها ...

پس شیرخشکشو ar بگیر مخصوص رفلاکسی هاست

فاصله وعده هاشو ۱.۵ تا ۲ ساعت کن بین ۶۰ تا ۷۵ سی سی

رو سطح شیب دار بخوابون زیر تشکش یه متکا بذار نه زیر سرش

هر دو تا بچه های من همینجور بودن هیچی ، باید تحمل کنی تا بزرگ بشه کمبود وزنش هم زیاد مهم نیست، بزر ...

همش دارم راه میرم الان دارم میخابونمش ۵ دقیقه میخابه بیدار میشه گریه میکنه زانوم درد گرفته دیگه نا ندارم

پس شیرخشکشو ar بگیر مخصوص رفلاکسی هاست فاصله وعده هاشو ۱.۵ تا ۲ ساعت کن بین ۶۰ تا ۷۵ سی سی رو سطح ...

اره عزیزم همه اینکارارو انجام میدم بچه من هر سه ساعت و نیم ب زور ۶۰ سی سی میخوره

سینه تونو با اب یخ بشورین ببینید میگیره  یا نه ؟ بچه من رفلاکسی بود فقط با این روش سینه میگرفت ...

باید امتحان کنم اخه جریان شیرمم زیاده تا شیر میاد انگار میترسه خودشو میکشه عقب

2706