2733
2734

رفته بودیم سفر براش یه روسری سوهان یه بسته زرشک یه مهرو تسبیح و یک جفت جوراب گذاشتم بهش دادم شوهرم رفت خونشون به شوهرم گفت اخه من ازاین روسریا میپوشم که خریدین نمیخوامش شوهرمم بهش گفت ما دو روز تو بازار گشتیم تا برات اینو بخریم چون سخت پسنده خیلی گشتیم اخرشم ایراد گذاشت روش وقتیم خریدیمش ب شوهرم گفتم عوض کنیم شاید نپسنده شوهرم گفت ن خوبه شما بودید ناراحت میشدید

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

کار مادرتون دور از ادبه هرچقدرم از کادوها بدشون بیاد نباید اون رو پس بدن 

یا باهاشون صحبت کنید یا فقط خوارکی بخرید 

قهرمان زندگی خودت باش    حدیث چشم مگو      باجماعت کوران

کار ایشون صد در صد اشتباه محضه اصلا شکی نیست

ولی یادت باشه کسی که ایرادگیره، اگه خواستی سوغاتی ببری، فقط خوراکی ببر

منم همین رفتار باهام شد، رفتم استانبول کوفتم نخریدم و به جای وقت تلف کردن توی بازار واسه خرید سوغاتی واسه یه مشت نفهم، رفتم گشتم و عشق و حال کردم و برگشتم شهرمون واسه هر خانواده ای ، یه جعبه فلزی فانتزی بدون مارک و برند، باقلوا استانبولی خریدم، الکی پولم رو هم دور نریختم

تازه بعدا هر لباسی هم میپوشیدم، چشم اینا مثل حسرت زده ها دنبالش بود، وااااای اینو از استانبول خریدی؟ کاش واسه ما هم میخریدی، منم گفتم انشاالله خودتون میرید میخرید

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام

بعضیا این اخلاقو دارن. مامان منم اینطوره. خیلی بده این اخلاق متنفرم. باز مادرشوهر تو پس فرستاد 

مامان من جلو چشم خودم چیزی ک براش اورده بودم داد ب اون خانم کارگرش ک میاد خونه رو تمیز میکنه گفت اینو ببر بپوش ب تو فک کنم بیاد

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2706