2733
2734
عنوان

فک نکنم بنتیجه ای برسم...

249 بازدید | 28 پست

یک ساعت پیاده روی کردم در عوض دو تا بستنی خوردم😐

متاسفانه تنقلات شیرین و پر کالری خیلی میخورم

ولی غذا خور نیستم

نشاید بتونم وزن کم کنم🤦‍♀️

💖الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم💖

قد و وزنت

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونم که سرشار از قنده

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

فقط کافیه اراده قوی داشته باشی💪🏼من خودم داداشم گلو چشم چیپس و پفک می خوره ولی چون من اگه بخورم جوش میزنم، نمی خورم یا نوشابه سر سفره باشه من لب نمی‌زنم چون پوست و سلامتین مهم تره:) ولی خب بحث تو رژیمه!به نظرم اگر اراده کنی می تونی👌🏼

¡...𝑻𝒉𝒆 𝒎𝒐𝒓𝒆 𝒊𝒏𝒅𝒊𝒇𝒇𝒆𝒓𝒆𝒏𝒕, 𝒕𝒉𝒆 𝒆𝒂𝒔𝒊𝒆𝒓
شکم وا موندم اب بشه  اصلا چیپس یا بستنی میبینم اب از لب و لوچم راه میوفته😒

منم همینم خیلی ولع تنقلات دارم

ولی با کالری شماری پیش رفتم 

توی خونه جایی می نشستم ک همه خوراکی ها ازم دور باشه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
فقط کافیه اراده قوی داشته باشی💪🏼من خودم داداشم گلو چشم چیپس و پفک می خوره ولی چون من اگه بخورم جوش ...

نمیشه اخه هر کار میکنم نمیتونم تازه چیپس ک تموم میشه همچین چشم میگردونم ته پاکت ببینم یکی دیگه هست یا نه🤕

اگه پیاده روی ترک نکنی فکر کنم به نتیجه برسی ی اقایی اینطوری وزن کم کرد تحت هر شرایطی پیاده روی رو ...

پیاده روی و ک چند ماه حتما روزی یه ساعت دارم 

ولی شیرینی میخورم بستنی میخورم چ میدونم کیک میخورم اما مرغ و گوشت نمیخورم برنج نمیخورم میوه میخورم ولی نون نمیخورم کلا عادت غذاییم بده

2706