2737
2739
عنوان

بدترین کاری که همسرتون کرد چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چجوری به منم باد بده بچه هامو تربیت کنم؟

من بچم تازه۲۲روزشه ولی هیچوقت نمیذارم اونقد بهم وابسته شه که زندگیشو به من ترجیح بده هیچوقت نمیذارم دل هیچ زنی روبشکنه نمیذارم خیلی اتفاق وحرفایی که برام پیش اومده وهیچ زن دیگه ای تجربه کنه!

خنثی!😏😏
ازروزی که باردارشدم قسم خوردم اگه پسرشد یه جوری تربیتش میکنم که زشن وبچه هاش خیلی براش مهمترازمن باش ...

منم همیشه مبگم دوسدارم پسرام انقدر رنشونو دوسداستع باسن و خوش باشن که عاشق بودنشون به همه ثابت بشه، یبار نادرشوهرم کفت میخوای زن زلیل بشن!! گفتم مثل سگ و کربه بپرن خوبه ؟ تو راضی هستی تو خونه پسرت همیشه دعوا باشه

2740
منم همیشه مبگم دوسدارم پسرام انقدر رنشونو دوسداستع باسن و خوش باشن که عاشق بودنشون به همه ثابت بشه، ...

همسرم هرچی میگه بذاربگه اون یه جوردیگه تربیت میخادمن اینطوری وتربیت بچه هم تودستای مادرشه!

خنثی!😏😏
فکر نمیکنم حرفش در اون  اندازه بد باشه که بشه بهش گفت بدترین حرکت ... خیانت بد ترینشه . خیانت. ...

اتفاقا باید این حالو تجربه کرده باشی تا بفهمی اسی چی میگه وقتی بغض داری و حالت خوب نیست باید با یکی درد و دل کنی و وقتی میبینی اون کشکشم نیست یا حوصله نداره به حرفات گوش کنه یا پر پر زدن اون لحظه براش مهم نیست اونجا هس که بغضتو قورت میدی و تو خودت میشکنی 

دختری از جنس باران بی صدا در خود میبارد :)
من بخاطر یه سقط چندساله بدنم لک قهوه ای انداخته،دیگه هم نرفتن،تودعوا همیشه میکوبش توسرم   امرو ...

میگفتی بدن که چیزی نیست. با لیزر درست میشه . ولی من برمیگشتم عقب یه شوهری مییکردم مغزش عیب نداشته باشه. 

یه خانم مستقل و قوی 
2706