2737
2734
عنوان

این کامنت رو دیدم خیلی ترسیدم😐+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 132039 بازدید | 1155 پست
خودم دانشجو معلمم ولی همچین چیزی نشنیدم احتمالا بفهمن رد میکنن سابقه کیفری و ... اینا نباید داشته ب ...

میشه درخواست دوستی من قبول کنی

اصلا دوست دارم نظر بپرسم بعد کار خودمو انجام بدم 😎 کاربرای زیر ۱۸ سال منو ریپلای نکنن😒

زمانی ک داشتین ب خودکشی فکر میکردین باید همه جوانب در نظر می‌گرفتین هر چیزی عواقب خودش و داره کی میگه فقد برا فرهنگیان مشکل داره برا خیلی از آزمون های رسمی ب قسمت مصاحبه ک برسی پروند رو چک میکنم و مهم ترین بخش بخش روان اون فرد هست برا مصاحبه 

من رویایی دارم ،رویای یک رقص بی وقفه از شادی ......🕊️♻️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی بهتره از یک فرد متخصص تو این زمینه بپرسی . مثل معلم دیگه ای یا از مشاوره رایگان وکیل استفاده کنی و سوالت رو بپرسی . 

اینجا بعضیاشون اومدن برای عقده گشایی و تیکه انداختن . غیر اینکه ناراحتت کنم هیچی نیست . 

برات آرزوی بهترین ها رو دارم 

میشه برای حل مشکل شوهرم یه صلوات بفرستید . 

استارتر عزیز من معلم هستم 

هیچ نگران نباش در صورتی که کسی ندونه هیچ مشکلی پیش نمیاد

و همچنین استعلامی وجود نداره 

سعی کن روی خودت کار کنی که اول خودت و بعد بقیه انسان ها رو دوست داشته باشی و ظرفیت و صبوریت رو در مقابل مشکلات بالا ببری در یک کلام دیدگاهت به زندگی رو ارتقا بده

2738

برا دیابتم سخت میگیرن؟😶

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

من فکر نمی کنم استعلام بگیرن

مثلا سازمان های بزرگ و بانک ها قبل استخدام استعلام میگیرن و برای سلامت روان پیش روانپزشک میفرستن

و اونا هم تست میگیرن و صحبت میکنن و اگه مورد خاصی باشه ذکر میکنن

بهتره از الان خودتو نکران نکنی به هدفت فکر کن و نترس

فکر نمی کنم دانشکاه فرهنگیان از استخدام بانک ها و نهادهای بزرگ سخت گیرانه تر باشه عزیزم

مهم اینه که الان سالمی انگیزه داری

اگه خوندی لایک کن تا بدونم 

و نگران نباش👩‍👧

استارتر شما درستو بخون رتبه اتو بیار حالا اگه معلمی رو اوردی و به مصاحبه و اینجور چیزا رسید که خیلی هم خوب یا قبولت میکنن یا نه. تو اشناهای من مورد بوده که بدون دلیل خاصی واسه دانشگاه فرهنگیان طرف رو رد کردن. 

در اون صورت  اگه رد هم شدی فدا سرت رتبه ت برا پیراپزشکیها هم خوبه میتونی اونا رو بری. 

این چیزهایی که شما داری الان بهشون فکر میکنی فریبهای ذهنتن که میخوان جلو درس خوندنتو بگیرن. وگرنه که شما درس بخون یه رتبه ی متوسط بیار بعد به هر حال یه چیزی میری دیگه. 

کمی به خودت اسون بگیر شما با توجه به شرایط زندگیت نباید توقع زیادی از خودت داشته باشی. 

کارنامه اتو دیدم نمرات درسیت خیلی خوب بودن ولی همه چی به هوش و استعداد نیست. درستو بخون و برای متوسط بودن تلاش کن. هر چی که شد تقدیر رو بپذیر. تلاش کن از زندگی شکست نخوری. خودتو با این فکرا از پا در نیار. 

2706