2737
2734
عنوان

این کامنت رو دیدم خیلی ترسیدم😐+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 132039 بازدید | 1155 پست
واقعا راسته؟؟؟ بابا نمیتونن استعلام بگیرن پرونده پزشکی رو مگ با احازه قاضی این حرفا رو از کجا در می ...

بابت امضات

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی

عزیزم من معلم هستم از هفت خوان هم رد شدم تا معلم بشم چون علاقه داشتم نه به خاطر پول یا هرچیز دیگه ولی اگر ببینم اعصابم یه موقع نمی‌کشه مجبورم استعفا بدم....معلمی برخلاف ظاهر ساده اش شغل سخت و حساسیه و اعصاب فولادین میخواد....چون فکر کن یک معلم متوسطه کلا نزدیک ۳۰۰دانش آموز ممکنه داشته باشه و توی هر کلاسی میانگین ۳۵ نفر همه اینها با اخلاق و روحیات و فرهنگ متفاوت هستن....باید معلم بتونه کلاس رو و بچه ها رو اونم توی دوران بلوغ که اوج تغییرات هورمونیه سر کلاس کنترل کنه....باهم صحبت میکنن با هم دعوا میکنن زود عصبی میشن زود میرنجند بعضی ها میخوان حواس بقیه رو پرت کنن اونم زمانی که باید درس گوش بدن بعضی از مناطق آسیب خیز بچه طلاق هستند یا والدین معتاد دارند بنابراین توی کلاس پرخاشگری و ناسازگاری دارند مورد داشتیم واسه معلم چاقو کشیدن و همه اینها صبوری بیش از اندازه معلم رو میخواد....پس اگر نشد که معلم بشی ناراحت نشو خیلی شغل های دیگه می‌تونه برات مناسب باشه و کمتر برات اذیت ایجاد کنه و با روحیه شما سازگار باشه....کی گفته ما هنرمند موفق نداریم؟کی گفته ما نویسنده موفق نداریم؟کی گفته ما وزرشکارهای موفق نداریم؟یا خیلی شغل های دیگه که می‌تونه واست عالی باشه به جای ترسیدن برو  استعدادت رو کشف کن و مطمئن باش شغلی که با شرایطیتت سازگاره می‌تونه تورو خیلی موفق تر کنه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم اصلا و ابدا قصد ندارم ناراحتت کنم با اینکه خودکشی اشتباه نرین کارولی هرکس امکان داره تو ی ...

تا جایی  ک من اطلاع دارمو  دیدم نه نمونه استارتر ولی تا جایی  کدیدم بعد مجاز شدنو دعوت کردن بقیش پارتی تموم این سختگیری ک میگید وجود نداره بقیه هم ک اگ بدون پارتی  قبول بشن خوب دیگ قسمتشون بوده ولی ۹۰٪ شده پارتی

💚
وای اغا چرا اینحوری میکنین من از ی وکیل پرسیدم گفت جرم انگاری نشده خودکشی  بعد اینحا ادمو میتر ...

نترس 

همون موقع قسمتای پزشکیش همه چی بررسی میشه مث معاینه چشمو گوش و سلامت روانو اینا بعدشم استعلامی ک میگیرن واسه سابقه کیفریه اگ کسی اون وسط نره لو بده میخوان از کجا بفهمن

💚
2731
پس چطور برا استخدام داداشم تو نظام همه جور استعلامی ازش گرفتن

استعلام سابقه کیفریه اون 

سلامت روانش دو دست میچرخه رواننشناس تست میگیره  چکت میکنه روانپزشک تایید نهایی میزنه

💚
واقعا راسته؟؟؟ بابا نمیتونن استعلام بگیرن پرونده پزشکی رو مگ با احازه قاضی این حرفا رو از کجا در می ...

شما مث اینکه حراست و اطلاعات که میگن و خیلی دست کم گرفتی🤣 حتی از چیزایی که خودت نمیدونی خبر دارن

وزن اولیه ۷۴ وزن هدف ۶۰ به امید خدا موفق میشم
دقیقا معلم امسال دخترم با اینکه مدرسه خصوصی میرفت یه آدم  بی اعصاب بود و دائم با لحن  بد ب ...

عزیزم مدارس خصوصی اصلا معلماشون رو از فرهنگیان نمیگیرن. 

اکثرا فک و فامیل و دوست و آشناشون رو که تو خونه بیکارن میارن سر کار تا با حقوق کم به بچه ها درس بدن. 

2738

گل کاش ما آدما یاد بگیریم هر کار و شغلی رو برای پول انتخاب نکنیم شما الان مجردی زیر۱۸ سال خودکشی کردی پرونده روان درمانی داری چرا می خوای معلم شی بری بالا سر بچه های مردم تدریس با اعصاب ضعیف منه مادر بچمو با خون دل آوردم بزرگ کردم به مدرسه اعتماد کردم پاره تنم بیاد زیر دست شما نتونی خوب درس بدی عصبی بشی روح روان بچه منم آسیب بزنی که چی حقوق مزایا معلمی بگیری همون بهتر که می فرستن تحقیقات محلی و من شنیدم مراحل پزشکی پزشک قانونی و روان شناس داره می فهمن کیا اعصاب ندارن

شما تصور کردید فقط ادم موقع استخدامی و قبلش ممکنه دچار مسکلات روحی بشه؟بعدش نمیشه؟بعدشو کی‌چک میکنه؟ ...

حرفت درست اون معلم متجاوز که تکلیفش معلومه ولی معلمای دیگه که مشکل پیدا می کنن بعدش هم نمرات بچه ها زیر دستش هم مدیر مدرسه می بینه معلمه از دور خارج شده هم مادر پدرا چیزی ببینن به آموزش پرورش شکایتش می کنن اینجوری نیس هر معلمی قاطی کرد ملت سکوت کنن تا ابد

عزیزم شما قبل از هر کس دیگه، خودت باید واقع بین باشی و اعتراف بکنی که برای معلمی مناسب نیستی.

نسل ماها کم آسیب ندیده از معلم هایی که سلامت روان نداشتن. امیدوارم نسل های آینده دیگه این آسیب ها رو نبینن.

گل کاش ما آدما یاد بگیریم هر کار و شغلی رو برای پول انتخاب نکنیم شما الان مجردی زیر۱۸ سال خودکشی کرد ...

کاملا درسته، یاد معلم دوم ابتداییم افتادم، هر چقدر با معلم اول ابتدایی به درس علاقه مند شده بودم همش توی دوم ابتدایی از بین رفت، زنیکه ی روانی انگار کل سال پریود بود، هرروز کتک و داد و بیداد با اون قیافه ی چس کرده ش خدا ازش نگذره

بچه مردم زیر دست شما بزرگ میشنا باید سخت بگیرن

بیمار بوده که خوب شده مجرم نبوده که هر کس تو برهه‌ای از زندگیش ممکنه از لحاظ روحی کم بیاره چه ربطی داره😐والا خدا به داد اونا برسه که زیر دست شمان

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706