2737
2734
عنوان

اعصابم زود می‌ریزه بهم

138 بازدید | 8 پست

خیلی زود اعصابم خورد میشه قبل زایمان اینطوری بودم حالا که زایمان کردم بدتر شدم زود گریم میگیره می‌شینم گریه میکنم تا شوهرم یچی میگه نمی‌دونم چکار کنم 

داری افسرده میشی ها 

یک مشورتی با دکتر زنان خودت بکن

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم مشکل تو رو دارم عزیزم زود عصبی میشم و سر مسائل کوچیک بهم میریزم و بدتر اینکه موقع عصبانیت چشامو میبندم و دهنمو باز میکنم کنترل ندارم رو حرفام ولی ی ساعت بعدش پشیمون میشم و ب عذرخاهی میفتم☹️

🦋نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی🦋
منم مشکل تو رو دارم عزیزم زود عصبی میشم و سر مسائل کوچیک بهم میریزم و بدتر اینکه موقع عصبانیت چشامو ...

آخه من دختریم زجر زیاد کشیدم یبار عقد کردم طلاق گرفتم خیلی مسایل دیگه همه اینا کاری بام کردن که دلم نازک شده

2740
آخه من دختریم زجر زیاد کشیدم یبار عقد کردم طلاق گرفتم خیلی مسایل دیگه همه اینا کاری بام کردن که دلم ...

میفهمم چی میگی عزیزم همیشه افراد عصبی و زودجوش دل نازک و رنج دیده ترن نسبت ب ادمای خونسرد و خنثی

🦋نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی🦋