2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هورمون هات ریخته بهم منم اینطوری بودم یه مدت طول میکشه درست بشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

عادیه

تا ی ماه دیگه خوب میشی

با همسرت صحبت کن و توضیح بده براش

تا درکت کنه و این مدت بگذره 

دخترم زندگیمه♥🌈 دکتر انوشه راست میگه که :"گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی"با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟!
2738

عزیزمممم کاملاااا طبیعیه..مردا باید فخم و شعور و درک این مسائل و شرایط بارداری و زایمان زن رو داشته باشن که ندارن بیشترشون... استزاحت و بیشتر کن سعی کن بری بگردی، واسهدخودت آهنگ بزار شاد باش یه ندت بگذره ابن حالت ها از بین میره 

خدا شکر کن  معنویات و بیشتر کن تمرکز کن  کمک دستی داشته باش مردها از زن ضعیف و گریه کن خوشش ون نمیاد قوی باش  بعد براش عادی میشه اشک هات ببین کجا نقص داری حرفهات و بزن تو دل نگه ندار 

از کم خونی هس خودت رو تقویت کن منم دقیقا اینجوری بودم عرق بیدمشک بخور قرص کم خونی بخور

آخه قبل اینکه زایمان هم کنم ایطوری بودم آخه من خیلی زجر کشیدم از دختریم تا الان

من تا یه سال اینجور بودم 😑 خیلی داغون بودم بچم میخوابید گریه میکردم که چرا میخوابه اینقد شاید مریضه نمیخوابید گریه میکردم میخندید گریه میکردم میگفتم لبخندش ناراحته انگار جاییش درد میکنه 😑😑

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!

منم تا یچیز کوچیکی پیش می اومد فوری اشکم جاری میشد البته ازبس مغرورم نمیذاشتم شوهرم اشکمو ببینه ولی باهاش بداخلاقی میکردم و بهش میپریدم 

کم کم درست میشی اگه بتونی استراحت و خواب کافی داشته باشی خیلی خوبه که میدونم با نوزاد نمیشه

بی توقع مهربان باشیم...
2706