2733
2734
عنوان

ب نماز اعتقاد دارین؟

683 بازدید | 37 پست

من به نماز اعتقاد دارم و کاهلیم میشه بخونم چکار کنم؟ یکسال تمام خوندم ی شکست وحشتناک باعث شد ب کلی سرد بشم ولی چله دعاکمو بیش میگیرم و تو زندگیم قطع نمیشه 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همیشه دعای نی نی سایتی ها خیلی گیراست ازتون خواهش میکنم برای انتقالی شغل همسرم به شهر خودم یه صلوات ...

چشم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2738
اعتقاد دارم اما خیلی تنبلم تونمازخوندن 

منم بشدت

معلومه😐

چی

یکی میاد میگه به غسل اعتقاد دارین یکی میگه به نماز اعتقاد دارین

آدم زرنگ اونیه که اعتقاد داشته باشه و انجام بده 

اگه آخرت دروغ باشه اتفاقی نمیفته .اگه راست باشه که بردی و ضرر نکردی

2706