2733
2734
عنوان

صدقه امشب فراموش نشود...

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 134 پست
ممنونم گل مهربونم عزیزدلمی خواهری فرزانه جانم دیشب اون تاپیک ارزوها رو ک اون هفته زدم قفل کردم هنو ...

خداروشکر عزیزم... یگانه جان دعات کردم... بیا تاپیک اخرم... 

خیلی سفارشتو کردم... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم.... منم تسلیت میگم 🖤 خیلی ممنون که گفتی حتما صدقه میذارم.... ان شاءالله به حق امام زمان ...

عزیزم... دوست منتظرم... بیا تاپیک اخرم... اسمتو نوشتم گذاشتم تو گهواره خالی حضرت علی اصغر... نیت کن حاجت روا شدی یه چیزی نذر گهواره کن

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
سلام گلم این روزها همش تو ذهنمی خیلی دعات کردم خیلی خیلی زیاد میای تو ذهنم موقع نماز تو هیت

فدای مهربونیت عزیزممممم... منم برای همه کسایی که التماس دعا داشتند و نداشتند دعا کردم

2731
سلام گلم این روزها همش تو ذهنمی خیلی دعات کردم خیلی خیلی زیاد میای تو ذهنم موقع نماز تو هیت

ان شاءالله داداشتم همسری صالحه نصیبش بشه... امین

ان شالله ان شالله ان شالله خیلی دعاش کن 

چشم شام غریبان هم روزیم شه برم ان شاءالله یادش میکنم

@دوسشدارممم     @نازنین1372     @goli199h     @خانمحاجآقا &n ...

سلام عزیزم تسلیت میگم اعظم الله اجورنا و اجورکم بمصابنا بالحسین علیه السلام 

ممنون از تگت 

منم به نیت شما و خانواده محترمتون میخونم دعای فرج آقا امام زمان عج الله رو 

عزیزم شما که دوستای زیادی دارید زحمت میکشیدید یک تاپیک هم میزدید که امروز همگی زیارت عاشورا با صد لعن و صد سلام و بعدش هم دعای علقمه رو به نیت ظهور امام زمان عج الله بخونن 

ان شاء الله فرج آقامون امام زمان عج الله  😭🖤

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
سلام عزیزم تسلیت میگم اعظم الله اجورنا و اجورکم بمصابنا بالحسین علیه السلام  ممنون از تگت  ...

عزیزم سلام از ماست... منم تسلیت میگم... خیلی سخته امروز... خیلی... ما که میشنویم طاقت نداریم... امام زمان دیدن... خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها دیدن... امام علی و اقا رسول الله و امام حسن علیهم السلام دیدن... یا زهراااااا... عحب صبری خدا دارد... 

خزابا منتقم خون حسین علیه السلام رو برسان... 

عزیزم امروز اکثرا هیئت میرن و الانم مراسم شام غریبان... منم خیلی انلاین نیستم... توفیق ندارم... ان شاءالله روزای بعد توفیق مون بشه... 

التماس دعا ازت دارم... خیلی حاجت دارم... دعا کن نمیریم و شهید بشیم 

@خندان_چهر     @چغور     @مهربانباشیم     @jooj     ...

سلام جان دل.منم تسلیت میگم.ممنونم اجرت با امام حسین(ع) فکر کنم شما انقد منو تگ کنی تا من خبر باردار شدنمو بدم اگه امام حسین پیش خدا رو بندازه واسمون

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....
@fatishko80     @نورابالام2     @77marymkarimi     @ترنج0  ...

❤️❤️❤️❤️❤️

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔