2733
2734
عنوان

چرا صلاحمون نیس؟!

101 بازدید | 16 پست

اینکه وقتی به چیزییییکههه خیلیی میخایمش نمیرسیم میگن حتمااا صلاحت نبوده و حکمتی داره

چرا خدا ب این بزرگی کاری نمیکنه نتیجه اون خواسته به خیر و خوشی تغییر پیدا کنه و اکه برسیم دیگه بد نباشه برامون؟

حالا من منتظر بودم با کلماتی همچون

چاقو 

شمشیر و تفنگ مواجه شمممم😂😐🖐

کاش سمت حرمت پنجره ای باز شود 💔😭                   آن روز در دلم حال و هوایی می‌شود ناب !🖤                     امسال هم نشد به کربلایت بیایم ولی ... عجیب دل تنگم💔😔   ولی شنیدی میگن عاشق اگه از عشقش جدا بشه میمیره؟ الان من از کربلات دورم 💔 دارم میمیرماااا 😭 ی کاری کن بیام آقا 💔😭    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخ سوال منم هست

چون ما حکمت نمیدونیم درواقع هیچی نمیدونیم 

اگر خداروقبول داریم یعنی اون عقل کله پس حتماصلاحه و حکمت داره وگرنه قبول نداریم خدارو

👈به حقوق دیگران احترام بگذاریم👉

مگه الکیع

هرچیزی یه نتیجه ای داره دیگه نظام هستی قانون داره قضا وقدر وجود داره

مثلا اگه تند رانندگی کنی ممکنه تصادف کنی

خب تند رانندگی نکن عزیز من که نتیجش تصادف نشه نمیشه تند بری و بگی خدا نزار من تصادف کنم بمیرم قضا و قدر خداهم همینه البته ک بعضی ها پیچیدگی هایی داره ک ما نمیفهمیمو اسمشو میزاریم حکمت خدا

البته که خدا قادر مطلقه

زاده بهار کوچه فروردین پلاک ۱۹
چون ما حکمت نمیدونیم درواقع هیچی نمیدونیم  اگر خداروقبول داریم یعنی اون عقل کله پس حتماصلاحه و ...

چه ربطی داره ما میخوایم اون کاری یا اون چیزی که ما میخوایم بده صلاحمونم باشه

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

به من که نشون داد آشغالی مثل بهزاد چه حقیری هست خیلی وقت میشه فهمیدم خیلی چیزا ازش فهمیدم خوب شد این چالشا اینجا بوجود اومدمرتیکه لاشی میخواست بازیم بده گولم بزنه هفت خط بی وجود بی غیرت 

مادرم هم وقتی عکسش رو دید خلقیاتش رو حدس زد قربون مامانم بشم 

2738
😂😂😂 اون سلاح فرزندم😁 جوابی برا این نداری حالا؟

چرااااا

ببین 

اگه به چیزی نمیرسی حتما خدا نخواسته!

اون چیز مطمئنا به ظررت بوده که خدا بهت نداده 

در عوض ی چی بهتر بت میده گلی🌱💋🖤

کاش سمت حرمت پنجره ای باز شود 💔😭                   آن روز در دلم حال و هوایی می‌شود ناب !🖤                     امسال هم نشد به کربلایت بیایم ولی ... عجیب دل تنگم💔😔   ولی شنیدی میگن عاشق اگه از عشقش جدا بشه میمیره؟ الان من از کربلات دورم 💔 دارم میمیرماااا 😭 ی کاری کن بیام آقا 💔😭    

تمام اتفاقای بد تو زندگیتو که مرور میکنی میبینی اکککثرا خودت مقصر بودیبجز یه سری معدودی که اونم اگه میسپردی به خدا که مصلحتتو رقم بزنه اون اتفاق نمی افتاد ،مثلا من لوله ۵۰۰کیلویی از ارتفاع ۳متری افتاد رو پام ،پام شکست خدا میدونه ناراحت که نشدم خوشحالم شدم گفتم خوب که روی سرم نیفتاد!!!

علی،شیرازی🙏خداوندا قلب و روح وچشم مارا پر کن از صداقت، پاکی ،انسانیت🙏
چه ربطی داره ما میخوایم اون کاری یا اون چیزی که ما میخوایم بده صلاحمونم باشه

اگرمتوجه بشین حکمت چیه ربطشومیفهمین 

خدابنده ی ماست یامابنده خدا؟

درضمن ملکه هردیقم یه چیزمیخوایم ازخدا 

و اینکه امروزیچیزمیخوایم فرداممکنه همونونخوایم پشیمون شیم

بعدبگیم خدایاتوکه میدونستی اینجوری میشه چراگذاشتی 

قرار نیست حرف حرف ماباشه اصل موضوع اینه

👈به حقوق دیگران احترام بگذاریم👉
اگرمتوجه بشین حکمت چیه ربطشومیفهمین  خدابنده ی ماست یامابنده خدا؟ درضمن ملکه هردیقم یه چیزمیخ ...

میدونم ولی شرایط من اینکه میدونم این زندگی به صلاحم نیس چون رفته رفته نابود میشم از خدا میخوام هر راهی که به صلاحمه منو نجات بده ولی انگار با من قهر کرده نمیشنوه ن شما منظور منو میفهمین ن من پس بیخیال

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
مگه الکیع هرچیزی یه نتیجه ای داره دیگه نظام هستی قانون داره قضا وقدر وجود داره مثلا اگه تند رانندگ ...

اگه وااااقعا معتقد باشی چشم بسته هم بری تو دیوار راه باز میشه!!!!من دوساله که هر ۲۰روزیکبار میرم بندر از شیراز هرررروقتم حرکت میکنم شب حرکت میکنم از صبحشم کارای فوق الاده سنگین میکنم خسته خسته ،یهنی تو راه هممممش خابم ولی خداوند بزرگ‌همیشه نگهدارم بوده سالم میرم سالمم میام،🙏🙏

اگه وااااقعا معتقد باشی چشم بسته هم بری تو دیوار راه باز میشه!!!!من دوساله که هر ۲۰روزیکبار میرم بند ...

یبار حضرت علی به یه دیوار سست تکیه میدن بعد از مدتی بلند میشن و جاشونو عوض میکنن شاگردشون میپرسه شما که اینهمه به خدا اعتقاد دارین پس چرا از تکیه دادن به دیوار سست ترسیدین مگه خدا با اینهمه اعتقاد ازت محافظت نمیکنه

حضرت علیم گفتن من از قضای الهی(ریزش دیوار سست) پناه بردم به قدر الهی(تغییر مکان و تکیه به دیوار دیگه)

درسته که خدا قادر مطلقه ولی بهمون قدرت انتخاب و عقل داده پس نباید کوتاهی کرد

زاده بهار کوچه فروردین پلاک ۱۹
یبار حضرت علی به یه دیوار سست تکیه میدن بعد از مدتی بلند میشن و جاشونو عوض میکنن شاگردشون میپرسه شما ...

اینکه صد درصد منم که مثلا چشم بسته رانندگی نمیکنم ولی میسپارم بخدا و با توکل بهش حرکت میکنم جاهایی هم بوده که یه دفه بیدار شدم دیدم که یکم دارم از جاده میرم بیرون این همون نگهداری اونه ،ولی شما هم درست میفرمایید 

2706