2733
2734
عنوان

آیا میشه با این شرایط نماز نخونم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 20 پست
میگه جون ندارم گیجم شما میگی باید بخونه ؟! معنی نماز خوندن فقط دوسه تا ذکر به زبون اوردن نیس وقتی خ ...

عزیزم وقتی اینقد هوشیار بوده که تاپیک زده و متوجه جواب منو شما هست،انصاف نیست نمازشو نخونه و قطعا ذکر هاشو متوجه میشه

من متوجه هستم شما چی میگی، خدا خیلی احکامو راحت کرده که ما هر جوری شده انجامش بدیم

خدا گفته اگه نمیتونی وایسی، بشین ،اگه اونم نمیشه ، دراز بکش، ولی انجامش بده

این یعنی راحتیه احکام

کم شدن تعداد نماز خونا هم به خاطر سخت بودن احکام نیست بلکه دلایل دیگه ای داره 

کسی که میگه احکام سخته دیگه بهونه ای بهتر از این نداره واسه انجام ندادنش☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه جون ندارم گیجم شما میگی باید بخونه ؟! معنی نماز خوندن فقط دوسه تا ذکر به زبون اوردن نیس وقتی خ ...

تفسیر زیبایی کردید.🌱

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

بچها چتور قسمت اطلاعات اکانتمونو پنهان کنیم؟ دیدی واسه یسریا تاپیکاشونو نشون نمیده

تجربه ثابت کرده هر چی به کتف تر باشی موفق تر خاهی شد در هر زمینه ای که باشه 😂                    این اسم لعنتی قرار بود یه چیز دیگه بشه ولی نشد😐      یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚 🙏                         وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚                                                                    آرزوی قبولی توی کنکور رو دارم و هدیه اش هم کمک به بچه های بهزیستی هست 😍💐🌸😍
2731
اونا تاپیکی نزدن 😄

نه یه همچین چیزی مینویسه 

اطلاعات این کاربر قابل نمایش نیست یا کلا اینجور جمله ایه 

مطمئنم دیدم

تجربه ثابت کرده هر چی به کتف تر باشی موفق تر خاهی شد در هر زمینه ای که باشه 😂                    این اسم لعنتی قرار بود یه چیز دیگه بشه ولی نشد😐      یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚 🙏                         وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚                                                                    آرزوی قبولی توی کنکور رو دارم و هدیه اش هم کمک به بچه های بهزیستی هست 😍💐🌸😍