2733
2739
عنوان

دوستان ممنون میشم بیاین

337 بازدید | 9 پست
یکی از دوست های نی نی سایتم که اسمش رو نمی برم دختره یک و نیم ساله ای داره دخترش مریضه من از ته دل برای این دوستم ناراحتم چون یک مادرم و درکش می کنم باید چه حالی داشته باشه دیدم این تنها کاری هست که می تونم بکنم و این جا تاپیک بزنم و از شما دوستان بخوام برای سلامتی دخترش صلوات یا هرچی خودتون دوست دارین بفرستین و شفای این دختر کوچولو رو از خدا و ائمه بخواین ممنونم از همتون
تو تکراری نمیشی...من بهت وابسته تر میشم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
تو تکراری نمیشی...من بهت وابسته تر میشم...
2731
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خدایااااا!!!!!قسم به بزرگیت هیچ مادری مریضی فرزندشو نبینه
رنگ بزن ...... زندگی به زیبایی همین مدادرنگی هاست!می تونی از شادترین رنگ ها شروع کنی نگاهِ مهربونتُ صورتی کن! با رنگِ سبز؛ اندیشه تُ زیبا کن! به خاطراتِ قشنگت؛ رنگِ نارنجی بزن! با رنگِ آبی؛ آسمونِ دلتُ رنگ,آمیزی کن! با رنگِ زرد؛ قلبِ مهربونتُ طلایی و درخشان کن! با رنگِ قرمز؛ حرارتِ بیشتری به مهر و دوستیمون بده! رنگ بزن به زندگیت نذار تا آخر عمر برفک زندگی سیاه و سفید رو تحمل کنی! دوست من..رنگ بزن
2740