2737
2734

خانوما من یه سالیه اختلاف داریم باهم دوتا دختر هم دارم 

مشکلاتش اعتیاد قرص خیانت حتی بانزدیک ترین کسم و خیلیای دیگه  بی محلی طوری ک بهترین لباس خاب رو بپوشی بچشم نمیای دختر دوممو ک  زایمان کردم روز چهارم دوشب انداخت رفت گفت شب کارم بعدش فهمیدم دوشبو بایه زن متاهل بوده خلاصه ازخیانتاش نگم ک زیاده ...

قبل عید بخشیدمش ولی بازم ب دروغ گویی و پیچوندن من وبیمحلی ادامه دادمن خونمو جدا کردم ازش بابچهامم باز بخشیدمش و فهمیدم بایه زن ۴۵ ساله سرکارش ارتباط داره و سیگار و قرص ...الان میگه عوض شدم و حق طلاقمو گذاشتم مشاوره هام جلسه اخربود بازبخشیدمش گفتم بخاطربچها میسوزم  ولی هرچی التماسش کردم رمز گوشیشو بازنکرد و منم دیگه خونه راهش ندادم الانم دخترم مریضه حتی پول نمیریزه هر روز میگه امروز فردا امروز دیدم پروفایل تلگرامش اینو گذاشته  ینی اونم از من سرد شد ب امید خدا؟ 

کاش زودتر جدا شم

پایان سال 1402 بیماریم تموم شده   لیسانسمو گرفتم  شاغل شدم  طلاقمو گرفتم با تمام حق و حقوقم  تهمتی که منو به دادگاه انداخت رو به تنهایی ردش میکنم  ارزوهامو تو امضا نوشتم که روزی که رسیدم بهش پایینشو امضا کنم و بنویسم بهشون رسیدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

فکر کنم سرد شده

پایان سال 1402 بیماریم تموم شده   لیسانسمو گرفتم  شاغل شدم  طلاقمو گرفتم با تمام حق و حقوقم  تهمتی که منو به دادگاه انداخت رو به تنهایی ردش میکنم  ارزوهامو تو امضا نوشتم که روزی که رسیدم بهش پایینشو امضا کنم و بنویسم بهشون رسیدم  
2706