2733
2739
عنوان

خرید عروسی

189 بازدید | 10 پست

خانوما من مهرماه عروسیمه و بزودی واسه خرید عروسی میریم...بعد لوازم آرایشی عروس و لباس هایی ک باید بگیرمو یه لیست کامل بدین لطفا..هرچی نخاستم خط میزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیست نمیخواد که.هرچی نیاز داری بخر..خودت لیست کنی بهتره

فقط خرید عقد هست یا عروسی؟؟همشو یجا میخوای بخری؟؟

اگر مرگ به سراغم امد و همدیگر را ندیدیم،فراموش نکن که من خیلی دیدنت را آرزو میکردم
2731
لیست نمیخواد که.هرچی نیاز داری بخر..خودت لیست کنی بهتره فقط خرید عقد هست یا عروسی؟؟همشو یجا میخوای ...

عقد قبلا موقع مراسم عقدم گرفتم..الان عروسیمه...بعضی چیزا میترسم از قلم بیفته گفتم راهنمایی کنین

خب برای عروسی   کفش عروسی مهمه مثلا کفش کوتاه میخوای یا بلند ببین با کفش راحت هستی راحتی خیلی مهمه‌.مانتو و شلوار و اینا نمخواد بخری اگه داری 

لباس خواب و تاب و شلوارک و اینا هم اگه داری نمیخواد بخری‌‌. آرایشگاه هم اگه رفتی با خودت قرص مسکن و خوراکی ببر یکی همراهت بیاد حتما چیزی نیاز داشتی بتونه بهت کمک کنه

2740

برای مدل مو هم بعضی از مدلاش هست باعث میشن سرت درد بگیره قبلش به ارایشگر بگو  که مدلش  جوری باشه احساس راحتی کنی  اگه قدت بلنده یه مویی انتخاب کن که بلند تر دیده نشی اکه هم کوتاهی برعکس تاج هم مهمه اگه بلندی میتونی بحای تاج از ریسه استفاده کنی  

لباس (مانتو. شلوار .شال یا روسری.کیف.جوراب .لباس زیر.کفش کتونی یا راحتی.کفش مجلسی عروس ترجیحا سفید برندار کالباسی بردار که بعدا هم بتونی بپوشی.پارچه .چادر.بادبزن عروس.دودست پیراهن مجلسی یکی بلند یکی کوتاه .ظرف حنا.لباس راحتی .لباس زیر.

سشوار یا اتو.کرمپودر.رژ هم کالباسی یا قهوهای .رزگونه.سایه پالت سایه رژگونه بزرگ برندار کوچیک بردار که رنگی نود داشته باشن رژ گونه هم هلویی خوبه یا پنکیک بردار یا پودر فیکس.مداد یا ریمل ابرو.خط چشم ریمل.مداد چشم سفید بهتره جعبه آرایش به درد نمیخوره کیف پول .ادکلن.مام.تافت.لاک .