2737
2739
عنوان

رفتم پیج بازیگر جومونگ 🤣وای مردم از خنده +شات

| مشاهده متن کامل بحث + 146411 بازدید | 505 پست

فکر نمیکردم تسو اینقدر ارادت داشته باشه به ایرانیا

منتظرت میمونم .... هرچقدر که لازم بود براش وقت بذار و باهاش کنار بیا ولی یادت نره ما همیشه پذیرات هستیم و دوستت داریم مراقب خودت باش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انگار زیاد اینستا تو کره باب نیست

چون کره ای ها ی برنامه دارن به اسم وی ورس تلفیقی  از توییتر و اینستاست و خب اکثر افراد معروفشون اونجان

منتظرت میمونم .... هرچقدر که لازم بود براش وقت بذار و باهاش کنار بیا ولی یادت نره ما همیشه پذیرات هستیم و دوستت داریم مراقب خودت باش 
واااای اسی امروز میون ناراحتیام دلم باز کردی😅❤🙏 این ملت غیور موقع دعوای سجاد غریبی و مارتین هم ریخ ...

خداروشکر که بهتر شدی همیشه خندون باشی😂😂😂

ایرانیا حس شوخ طبعی خاصی دارن 😂

خدایا شکرت .عشقم عروس قورباقه 🐸🐸اینم حلقه ی نامزدیمون💍😎😘نامه ای به همسره ایندم:سلام بدبخت من آشپزی بلد نیستم همیشه گشنه میمونی😂👋       
2728
2740
کریستین رونالدو تو یه بازیش اسیب دیده بود پاش بعد ایرانیا سرازیر شدن پیجش هرکی یه چیز میگفت یکیش یاد ...

وااای خدا 😭😭😂🤣🤣🤣🤣🤣آبرو نذاشتن 😀حالا جدی جدی میگفت یا به شوخی؟

🍃🌺 اگه میتونی یه صلوات برام بفرست 🌺🍃   
وااای خدا 😭😭😂🤣🤣🤣🤣🤣آبرو نذاشتن 😀حالا جدی جدی میگفت یا به شوخی؟

چطوری میشه فهمید یه عده تا این حد کم هوشن واقعا.ویه عده برای خودشونم جوک درست میکنن 

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
2706