2733
2734
عنوان

رفتم پیج بازیگر جومونگ 🤣وای مردم از خنده +شات

| مشاهده متن کامل بحث + 146522 بازدید | 505 پست
چرا تیک آبی نداره؟

انگار زیاد اینستا تو کره باب نیست

خدایا شکرت .عشقم عروس قورباقه 🐸🐸اینم حلقه ی نامزدیمون💍😎😘نامه ای به همسره ایندم:سلام بدبخت من آشپزی بلد نیستم همیشه گشنه میمونی😂👋       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اما ببین فکر کن خدایی نکرده پدر یکی مرده بعد تو بری وسط مجلس جک بگی یا بقیه رو بخندونه حرام نیست ...

من گفتم سیو کنید بعد از محرم ببینید

خدایا شکرت .عشقم عروس قورباقه 🐸🐸اینم حلقه ی نامزدیمون💍😎😘نامه ای به همسره ایندم:سلام بدبخت من آشپزی بلد نیستم همیشه گشنه میمونی😂👋       
2731

پیج تسو فالو کنید خیلی خیییر و مهربون

پیج تسو فالو کنید خیلی خیییر و مهربون

خدا ما رو ببخشه چقدر اون سالها به نا حق قضاوتش کردیم و بهش فحش ناموسی دادیم 😭🙏🏻😂

دوستای مهربونم پس از استقبال بی نظیرتون از زندگی نامه خودم، این بار با یک زندگی نامه جذاب دیگه برمی گردم ... منتظرم باشید .. فقط به عشق شما و لطف بی حدتون ... ♡♡عاشقانه دوستتان دارم♡♡ http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1270309
خدا ما رو ببخشه چقدر اون سالها به نا حق قضاوتش کردیم و بهش فحش ناموسی دادیم 😭🙏🏻😂

😂😂😂خدایی فحشش دادید 

فقط سه قلوهای جومونگ😍

اره خیلی خوب