2733
2734
عنوان

چطوری خط چشمو قرینه میکشید؟

193 بازدید | 13 پست

حالا بجز قرینه بودن

چطوری صاف و قشنگ میکشین؟

من پنج تا خط چشم پرت کردم از شدت عصبانیت که درست بلد نبودم بکشم. حتی برای یدونه چشمم هم خوب درنمیاد که بگم اون خوب شد اون یکی بد شد. کلا پرتم

بیاین رازتونو فاش کنین😂واقعا چطوری بعضیاتون خیلی شیک و قشنگ میکشین؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من از مداد چشم بل شروع کردم بعد چند ماه اینقدر راحت کشیدم

دلم پر میکشه یبار دیگه بگم بابا🖤                                       زیرگروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙    وزن شروع۸۰.   ۷۸,۸۰۰💙۷۷,۸۰۰💙  ۷۶،۷۰۰           وزن فعلی   ۷۵،۵۰۰💙      هدف اول۷۶🔓 هدف دوم ۷۲🔒هدف سوم۶۸🔒هدف چهارم۶۴🔒 هدف آخر۶۰💪  پروفایل سرگروه ها 💙چالش زمستونی💙تاپیک مانکن های زیبا    💙

بذار من از کارهایی که خودم میکنم بگم😁

اول اینکه خط چشم ماژیک بگیر خیلی راحت تره 

۲ از گوشه چشمت چجوری بگم جایی که مژه هات تموم شده بین پلک بالا و پایین بکش اینجوری برای هر دوتا چشمت قرینه میشه یه  خط بکش بعد وصلش کن به بن مژه بالات امیدوارم خوب توضیح داده باشم😅

خدایا پسرم رو تا لحظه ای که سالم بیاد تو بغلم به تو میسپارم♥️دوست دارم خدااااا🤍😍

اهان اولاش هم که بلد نبودم با مداد چشم میکشیدم هر چقدر که خربا هم میشه با یه گوش پاکن یا قلمو یا براش محوش میکردم

خدایا پسرم رو تا لحظه ای که سالم بیاد تو بغلم به تو میسپارم♥️دوست دارم خدااااا🤍😍