2733
2734

تا اخر عمر باید دارو بخوره؟🥲💔

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با دارو خوب میشه اگ پیش یه متخصص بری

یعنی اینجوری نیست که باید مداوم دارو بخوره؟

چند دوره میخوره خوب میشه؟

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

من شنیدم کلا بیماری های مزمن قابل درمان نیستن، فقط میشه کنترلشون کرد

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2738
با دارو خوب میشه اگ پیش یه متخصص بری

خوب به معنی استفاده دوره ای از دارو

ولی تیرویید خوب نمیشه فقط کنترل میشه اونم با استفاده مادام العمر دارو

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
تیرویید همه داریم 🙄 حالا ایشون پر کار شده یا کم کار؟ 

من ۱۹ سالمه

یه طرف گلوم بالا آورده

افسردگی داشتم چند وقت 

میترسم تیروئید باشه دیگه ازدواج نتونم 

یک آزمایش میگیرن از اون مشخص میشه باید تا آخر بخوری یا درمان میشی .چیز بدی هم نیست .فوقش هر روز یک ق ...

آخه من جوونم کسی باهام ازدواج نمیکنه دیگه 

من ۱۹ سالمه یه طرف گلوم بالا آورده افسردگی داشتم چند وقت  میترسم تیروئید باشه دیگه ازدواج نت ...

ببخشید تیرویید چه ربطی به ازدواج داره مگه ایدزه؟؟؟ 

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
ببخشید تیرویید چه ربطی به ازدواج داره مگه ایدزه؟؟؟ 

عیب و ایراد میزارن رو دختر

مخصوصا من که تو شهر کوچیکم 

2706