2737
2734
عنوان

خدایی ندارین چرا نذری میدین

498 بازدید | 29 پست

نمیدونم خودشون مسخره کردن یا مردم رو همش 5 تا قاشق برنج ریخته بودن تو ی ضرف ی بار مصرف ی کاسه پر از آب و سیب زمینی.ک رنگ زردی داشت گذاشته بودن روش ب عنوان قیمه😐😐😐😐😐 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

از قیمه متنفر شدم تا آخر عمر

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واجبه 

مجبورند والا 

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.
2731
2738
شاید وسعشون ب همون غذا کم میرسیده چرا اینجوری میگین

خوب نذری ندن چطوری گفتم میگم ی کاسه آب سیب زمینی آبپز ریختن تو کاسه ب عنوان قیمه این چکاریا 

شاید وسعشون ب همون غذا کم میرسیده چرا اینجوری میگین

نگید اینو.کم‌بدن ولی حرمت سفره امام‌حسینو‌خراب نکنن.من نذری پنج تا ظرف غذا درست کردم .اصلا ادم مجبور نیست.یه غذای ساده حتی لقمه نون پنیر ادم‌نذر کنه اندازه وسعش

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
خوب نذری ندن چطوری گفتم میگم ی کاسه آب سیب زمینی آبپز ریختن تو کاسه ب عنوان قیمه این چکاریا 

عزیز من شاید نذر کرده بودن وضعشونم خوب نبوده همینو تونستن بدن خب شمام اگه خوشتون نیومده نخورین

2706