2733
2739
عنوان

نی نی جدیدمو ببینید 😍+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 8201 بازدید | 150 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم نداره هنوز 😁

اسم پیشنهادی من کنجد😁

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
جابه جا کردیدون نمیدونهه بهشا به مادرش تخم مرغ ابپزبده بخوره

خودم سرلاک میدم مادرش میکشش 

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید
2731
اسمشو بزار پشمالو

پشم نداشت اصلا🙁

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
آره میدونم ولی این ماده ذاتش اینطوری هست وگرنه برزیلی های دیگه بزرگ میکنن

ای جوونم امان از این مامانا که مسئولیت پذیر نیستن

منم دخترم عروس هلندیه با شوهر نمیسازه بردمش دکتر گفت اعضای خانواده رو به عنوان جفت انتخاب کرده! ناسازگار بود😃

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
2738
ای جوونم امان از این مامانا که مسئولیت پذیر نیستن منم دخترم عروس هلندیه با شوهر نمیسازه بردمش دکتر ...

آره وقتی با آدم جور میشن جفت قبول نمیکنن

ای جانم من خیلی دلم میخواد برا بچم زن بگیرم اما میترسم از دستیبودندربیاد 

آره معمولا در میاد 

و بنظرم نگیر جوجه دار میشه سخته 

ای جوونم امان از این مامانا که مسئولیت پذیر نیستن منم دخترم عروس هلندیه با شوهر نمیسازه بردمش دکتر ...

حالا من فقط با شوهرم رابطه اش خوبه منو گاز میگیره نمیزاره نازش کنم فقط براغذا منو میشناسه🤦🏻‍♀️

وزن فعلی ۸۸.۵۰۰
حالا من فقط با شوهرم رابطه اش خوبه منو گاز میگیره نمیزاره نازش کنم فقط براغذا منو میشناسه🤦🏻‍♀️

حتما نظر داره به شوهرت...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
2706