2733
2734
عنوان

هفته بیست وهفتم بارداری هستم جنسیت بچم معلوم نیست 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5203 بازدید | 128 پست
ابهام‌ نداره یه دختر سالم تو راه داری باورکن

اخه ژنتیک پسره امینودادم

🍃🍃🍃🍃صلوات برای سلامتی تودلیم 🤲اللّهم صل علی محمدوآل محمدوعج الفرجهم 🤲👶🍃🍃🍃🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ماه چهارم بهم گفت بچه پسره بعد ماه هفتم دوباره رفتم سونو خصوصی گفت صد در صد دختره بعدم گفتن پاهاش جفت بود گفتن معلوم نیست 🤕

تا اینکه شازده دنیا اومد خودمون دیدیم😅

شاید آلتش کوچیکه

نهانومالی وهفته ۲۲ میگفتن دخترحالادیروزالتشوبهم نشون دادباکیسه بیضه ولی گفت شبیه دخترم هست گفت چسبیده اینطوری دیده میشه کلی غصم شده 😭😭😭

2728
منم ماه چهارم بهم گفت بچه پسره بعد ماه هفتم دوباره رفتم سونو خصوصی گفت صد در صد دختره بعدم گفتن پاها ...

کاش پای بچه منم جفت بودمیگه من دقیق دارم میبینم 

نهانومالی وهفته ۲۲ میگفتن دخترحالادیروزالتشوبهم نشون دادباکیسه بیضه ولی گفت شبیه دخترم هست گفت چسبید ...

ینی چی آلتشو نشون داد باز گفت شبیه دخترم هست؟!!نمیدونم چی بگم.غصه نخور..شاید خطای سونوگرافیه.

چند جا رفتی سونو؟ خب یه جای دیگه هم برو...

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

توخدااگه کسی یه همچین مشکلی داشت بیادبگه برطرف شده من ازنگرانی دربیام دارم دیوونه میشم 

2740
کاش پای بچه منم جفت بودمیگه من دقیق دارم میبینم 

ان شاء الله چیزی نیست ببخشیدا اندام تناسلی پسر داداشم اندازه یه دکمه بود🤭

برای بچه شما هم شاید همینجوری باشه به خودت استرس نده عزیزم

ینی چی آلتشو نشون داد باز گفت شبیه دخترم هست؟!!نمیدونم چی بگم.غصه نخور..شاید خطای سونوگرافیه. چند ج ...

اولا بهتری سونورفتم میگفتن دختر ولی الان معمولی رفتم گفت الت هم داره یعنی نمیشه صددرصدگفت دختریاپسر

2706