2737
2734
عنوان

طبیعیه جای بخیم هنوز درد میکنه؟

128 بازدید | 9 پست

من دوماه پیش جراحی کیست بارتولن کردم و دکتر گفت خیلی عمیق بود و چندتا بخیه جذبی زد و تمام امااا الان با وجود دوماه جای بخیه مشخصه و قرمزه و فشارش میدم درد داره طبیعیه خودش به مرور میره یا نه باید تا الان خوب میشد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید بری دکتر معاینه بشی عزیزم خودش بهتر میفهمه شاید عفونت داشته باشه

عفونت که دارم کلا ممکنه بخاطر اون زخمش هنوز کامل خوب نشده باشه؟ قرص دنیارو خوردم خوب نمیشه این عفونت

عفونت که دارم کلا ممکنه بخاطر اون زخمش هنوز کامل خوب نشده باشه؟ قرص دنیارو خوردم خوب نمیشه این عفونت

عنبرنسا رو بده به زخمت عفونت کرده خیلی عالیه یه هفته ای خوب میکنه

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔

آره دیگه امکانش هست باد سشوار از دور بگیر بهش بخوره درکنارش دارو هم استفاده کن عفونتش خشک میشه کلا نذار رطوبت بهش برسع سعی کن همیشه خشک باشی

⚘⚘ خواهش میکنم برای حاجتم یه صلوات بفرستید ممنونم.⚘⚘
آره دیگه امکانش هست باد سشوار از دور بگیر بهش بخوره درکنارش دارو هم استفاده کن عفونتش خشک میشه کلا ن ...

الان سه ماهه همش شلوار نخی پامه و مرتب خودمو خشک میکنم حواسم هست کمتر شده هااا اما هنوز پا برجاهه

2740