2733
2739
عنوان

نامزد عوضیم میگه تو با عشق و عاشقیت منو بدبخت کردی+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 285627 بازدید | 692 پست
یاد دوستم افتادم، دقیقا همین مشکل برای دوستم پیش اومده بود کلی باهاش حرف زدم و گفتم برو پیش مشاور تا ...

بمن هم زیاد میگن شاید ۱۰۰ نفر گفتن ولی میدونم نمیتونم باطل کنم پس دنبالش هم نمیفتم

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

18سالگی واسه شروع زندگی مشترک زود نیست عزیزم؟به نظرم تو این سن آدم بیشتر از روی احساساتش تصمیم می گیره 

اونقدر شرایط جامعه با ده یا بیست سال پیش فرق کرده که باید حداقل تا بیست و پنج سالگی همه جور روابط انسانی رو تمرین و.تجربه کنی تا به پختگی برسی البته برای بعضی ها زودتر هست این پختگی 

به نظر من خونواده ادم هر چقدرم که بد باشند تکیه گاه بهتری هستند از ادمی که ارزش شما رو.درک نمی کنه و به راحتی حاضره از دستت بده 

مراقبم که مبادا تهی شوم از تو...مهربان خدا،از همیشه به من نزدیکتری حتی یه لحظه هم نگاهت رو از من برندار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
فرشته ها نگهبان ومواظبن، دیدی پات پیچ میخوره هیچی نمیشه، یا میخوای بیفتی یهو تعادلتو حفظ میکنی، یا ا ...

واقعا راست میگی‌ خواهر خودم قربانی این دعانویسای کثافت شد الان چندساله بلایی نمونده سرش نیومده باشه😔🌳

بیا شهریور پیراهنت ییلاق لک لک ها...🍀

به نظر من نامزد عقد کرده ای که نخوادت موندن باهاش مثل جهنمه، به زور کسی رو نمیشه نگه داشت و دیر یا زود بلاخره طلاق میگیره و میره، به خودت اهمیت میده و نذار کسی شخصیتت رو پایین بیاره،خودت رو دوست داشته باش. من ۶ سال با یکی نامزد و عقد بودم اخرش اون منو نخواست. یه پایان تلخ بهتر از تلخیه بی پایانه. هم بعضی مردا و هم بعضی زنها در شرایطی خیلی بیرحم میشن،خودتون رو نجات بدین، مطمئن باشید بودن در کنار خانوادتون بهتر از اینه با همچین نامزد بی معرفتی باشید،حتی اگه خانواده هم بد باشن بلاخره هوای دخترشون رو دارن،امیدوارم یه ادم خوب و خوش قلب گیرتون بیاد.

جواب خودتو قبلش دادی، به خاطر نیلز جنسی میاد، خودتو میزنی به اون راه دنبال اینی که دوباره محبت ازش ب ...

طرف بیماری جنسی داره کدوم مردی ۳سال با رابطه از پشت راضی می مونه مگه اینکه بیمار جنسی باشه و استارتر بدون لذت زن بودن فقط بدنش از بین میره و هزار جور مرض می گیره متاسفانه 

بعد دنبال راه برای ادامه می گرده😢🌳

بیا شهریور پیراهنت ییلاق لک لک ها...🍀
یاد دوستم افتادم، دقیقا همین مشکل برای دوستم پیش اومده بود کلی باهاش حرف زدم و گفتم برو پیش مشاور تا ...

مشکل الان ادما اینه زیادی غرق خرافات شدن و دارن دست و پا میزنن، باتلاقیه که همه رو تو خودش فرو میبره

2706