2737
2739

میخوام یه چیری بگم ..بچه ها وقتی یه مطلبی یا اطلاعاتی یا مهارتی داری ک خیلی خوب بلدیش خیلی تجربه داری توش ..خیلی متخصصی توش 

اگ داری  ب یکی دگ ک بلدش نیست توضیح میدی خیلی باید مراقب باشی ک این کار رو با ملایمت  انجام بدی ..از دیدگاه خودت ک خیلی توش تجربه داری نگاه نکنی ...بگی بابا طرف تا حالا هیچ تجربه ای نداشته....

درست توضیح بدی ..هی تعجب نکنی شاید واسه تو ساده اس چون ۱۰ بار انجامش دادی..هی  پوزخند های مسخره کننده نزنی..یه جوری ب طرف بگی ک نکوبی طرف رو ....

امروز کراشم ک  توی زمینه ای خیلی بلد بود داشت ب من یاد میداد و ایرادات رو میگرف ..بدم اومد ازش .

این برخورد خیلی جاهای دگ هست .دیدم بانک و خیلی جاهای دگ .

نمیدونم شایدم خودم همچین آدم هایی رو جذب میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کراش زدن بعدش آنکراش کردنه دیگه 

ولی در کل این اتفاق ناخودآگاه میوفته گاهی 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728