2733
2734
من احساس میکنم رحمان رفتاراش درست نیست خیلی بیش از حد نگران طلا هست حتی بیشتر از خود بهمن نگرانش هست ...

این دوتا پنهون از بهمن فکر کنم خلاف میکردن 

طلاهم خیلی به رحمان بها میده ، انگاری رگ خوابش دستشه برا همین رحمان دوستش داره

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب آدم کثیفیه این بهمن از همون فیلم نقاب باید میفهمیدم پارسا بی شخصیته

پارسا بنده خدا 

بهمن بی شخصیته ها 😂😂

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2728
همش یاد شیما میفتم و دلم بیشتر میسوزه  یاد بعضی از خانمای نی نی سایت ، یاد خواهرم  همه ک ...

اره منم همین نظر رو دارم. خیلی ها میگن نیکی کریمی مزخرف نقششو بازی کرد ولی برعکس عالی حس رو رسوند و من دردشو حس کردم. 

بنظرم یه پیام دیگه که این فیلم داره اینه که گول ظاهر شیک و پیک آدمارو نخورید

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
اره منم همین نظر رو دارم. خیلی ها میگن نیکی کریمی مزخرف نقششو بازی کرد ولی برعکس عالی حس رو رسوند و ...

وویی ننننه به نظرم عاااالی بازی کرد ، توووپ بود 

دقیقا گول ظاهرو نباید خورد 

پدر طلا چیکاره بوده؟

فکر میکنم از خلافکارهای بزرگ بوده, مثل اکبر مجلل

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2740
اره منم همین نظر رو دارم. خیلی ها میگن نیکی کریمی مزخرف نقششو بازی کرد ولی برعکس عالی حس رو رسوند و ...

خیلی قشنگ بازی کرد اتفاقن عالی بود تو نقشش

💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💙