2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قشنگه؟ درباره چیه؟

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍
2740
یه وقتایی ضرب المثل اینکه میگن افتابه از طلاهم باشه بازم جاش تو خلاس بدجور راسته مثل الان بهمن ، فقط ...

منم فکر میکنم بزودی روشن میشه که بهمن از روی نقشه با طلا ازدواج کردت و حرف هایی که شیما لحظات اخر زد حقیقت بوده(کشتن بابای طلا و ازدواج باهاش برای پیشرفت)

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
منم فکر میکنم بزودی روشن میشه که بهمن از روی نقشه با طلا ازدواج کردت و حرف هایی که شیما لحظات اخر زد ...

من احساس میکنم رحمان رفتاراش درست نیست خیلی بیش از حد نگران طلا هست حتی بیشتر از خود بهمن نگرانش هست یه چیزی این وسط درست نیست

منم فکر میکنم بزودی روشن میشه که بهمن از روی نقشه با طلا ازدواج کردت و حرف هایی که شیما لحظات اخر زد ...

همش یاد شیما میفتم و دلم بیشتر میسوزه 

یاد بعضی از خانمای نی نی سایت ، یاد خواهرم 

همه کار برا نگه داشتن زندگیشون کردن ولی دریغ از هرزگی شوهراشون و هرزگیه یه سری زن بی صفت دیگه 

چقد غریب بود تو اون جمع ، چقد درد داشت دلش

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2706