2733
2739
اره اصلا من اسم شپش میشنوم ، استرس میگیرم😅 حالا اسی هم شامپو بزن هم حنا بزن ،حنا خوبه باعث تقو ...

اره منم الان کلا تنم لرزید از اینورم سرم خارش پیدا کرد🤣 اره منم حنا میزارم خیلی نرمم میکنع 

Hamı gedər fərq eləməz sən gedərsən ay tutular

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چقد میزاری نمیخوام قرمزبشع

اگه موهات مشکیه که اصلا ابدا قرمز نمیشه

موهای من که اصلا رنگ نمیگیره فقط توی آفتاب یکم شرابی میزنه. من ۵ ۶ ساعت هم گذاشتم. برای شپش یک شبانه روز بزار باشه تا خفه بشن ، رشک هاش هم بگو خواهرت بکشه بیرون. ولی پر و پیمون حنا بزن

دور پیشونیت هم روغن بزن که اگه برخورد کرد رنگ نگیره پیشونیت

2728
قطره كيميا

شما راضی بودی استفاده کردی؟؟اخه من خواهرم زد قطره و البته خودش نداشت بچه اش داشت،،بعد ۱۷ روز زنده رو‌سر خودش پیدا کرد ،درصورتیکه از کسی که خریدم گفتن تا یه ماه واکسینه میشه..بعد پرسیدم ازشون گفتن که از فرد آلوده مجدد گرفته ،ولی اصلا تو چند روز قبلش جایی نرفته بوده و با کسی درتماس نبوده،،خانواده اش هم همه قطره زدن

شما راضی بودی استفاده کردی؟؟اخه من خواهرم زد قطره و البته خودش نداشت بچه اش داشت،،بعد ۱۷ روز زنده رو ...

من براى يكى از اشناهامون خواستم 

بايد همه افراد خانواده حتى اگه به ظاهرچيزى رو سرشون نيست استفاده كنن 

همه باهم

نياز به شستن ملافه و پتو و لباس و وسايل شخصى هم نيست

حتى نياز نيست بعد از استفاده شخص حمام بره بره 

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅
2738