2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بچم دوماهشه، اوایل خیلی نااروم بود الان بهتره، خیلی بالا میاره اما گاهی خودش شیر که می خوره سینه ...

از منم بچم خیلی بالا میاره ب خودش نیس  برعکس خیلی شیر میخوره گاهیم کلا شیر ندارم بدم 😐🥲  فقط امروز شیر ک دادم  دیگه نمیخورد بخلطر همین گفتم چرا نخورده هرچی گداشتم دهنش

از منم بچم خیلی بالا میاره ب خودش نیس  برعکس خیلی شیر میخوره گاهیم کلا شیر ندارم بدم 😐🥲   ...

اصلا نمیشه بفهمی بچه سیریا نه منم گاهی که شکم بچم باد داره یا می بینم سینه هام پر بوده خالی کرده شیرش نمی دم می ترسم دل درد بشه، باز بعضی موقع ها حس می کنم شیر ندارم گشنشه 

به تازگی حس می کنم خیلی کمتر از نوزادی شیر می خوره 

کاش زود بگذره بزرگ بشن ما هم راحت بشیم 

2738
ببخشید یه سوال دارم وزن و قد نوزادتون بعد تولد و دوماهگی چقدر بود؟ 

شما بچت  رو که واکسن زدی چند روز درد داشت؟!.من واکستشو ک زدم   چهار پنج روزه انگار بی دلو جیگره  کلا  رنگو روش پریده حالت و انگار لاغر شده و کمی سیاه🙂 از شماها چطور بوده

شما بچت  رو که واکسن زدی چند روز درد داشت؟!.من واکستشو ک زدم   چهار پنج روزه انگار بی دلو ...

من هنوز واکسنش رو نزدم این هفته واکسن داره، می ترسم واکسنش بهانه ای بشه واسه بد شدنش آخه هنوز دو سه روز نسبت به اول آرومتر شده خیلی می ترسم دوباره بد بشه 

راستی شما بچه رو بیرون می بری من روستام و هوای خوبه ولی تا بیرونش می برم بینش بسته میشه و خلطی میشه 

و اینکه بچه شما اقواقو می کنه؟ مال من هنوز اقو اقو نمی کنه 

2706