2733
2734
عنوان

جنگ بین دوتا تایفه سر یه دختر

252 بازدید | 14 پست

یه دختر هم تایفه شوهرم هست که شوهرش هم معتاد هم دیونه هم چند سال ازدواج کرده هنوز دختره باکره هست  چون شوهرش دو جنسه هست و میگه دیگه تاقت ندارم می‌خوام طلاق بگیرم شوهرش کتکش هم میزد الان چند ماه خونه مادرش هست و نمیره هرچقدر ریش سفید ها پادر میونی کردن دختره میگه منو دار هم بزنید دیگه به اون خونه نمیرم فامیل های شوهرش میگه ما دختره رو می‌بریم حتی اگه شد چند نفر هم میکشیم تا الان که هشت نفر به شدت چاقو خوردن دیگه دارن اسلحه اینا پیدا میکنن برای دفاع از دختره خدا بخیر کنه دلم به حال خانواده دختره خیلی میسوزه اگه دختره رو هم بدن حتما کشته میشه خدا بخیر کنه برای شوهرم هم خیلی نگران هستم 

وقتی که نی نی سایت میام 😂😯😆😲😳😒😍😘😔😓

بیچاره اون دختر 

خدا ازشون نگذره وحشیا،

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ولی واقعی و ترسناک نمی‌دونم این پلیس چرا هیچ کاری نمیکنه 

دختر دادخواست طلاق داده؟؟

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
باورم نمیشه. مگه عصر جاهلیته. خدا خودش رحم کنه بهش

اره خدا خودش بهش رحم کنه وضعیت خیلی بدی هست خیلی بد الان برای شوهرم. یه چاقو و یه چماق گذاشتم هر وقت که می‌ره بیرون تا میاد خونه میترسم که براش اتفاقی نیوفتاده باشه برای دختره دعا کنید خیلی دلم به حالش میسوزه 

تو رسم ما اصلا به  دختر حق رو طلاق نمیدن و یه جور کار بدی میدونن این اولین مورد هست

وقتی که نی نی سایت میام 😂😯😆😲😳😒😍😘😔😓