2737
2739

سلام دوستای اهوازی 

دکتر زرگر کارشون عالیه..هم توی نازایی و هم مراقبتهای بارداری و سزارین..اولا یکی یکی و منظم مریض میبینن..و اینکه خیلی منصفه..نازایی  های طولانی هم پیش ایشون نتیجه گرفتن..من واقعا ازشون راضی ام خداخیرش بده.البته تبلیغ نمیکنن اصلا و اعتقاد ب تبلیغ ندارن.منم دوستم معرفی کرد..جراح زنان و فوق تخصص نازایی هستن و استاد دانشگاه.ادرس هم میزارن شاید مشکل کسی حل بشه .خ ۱۲غربی کیانپارس.مجتمع سپید..اینستاشون هم doctor.zargar..روزهای زوج هستن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام دکتر ماندانا محمدی متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته هستن. من برای مشکل نازاییم تحت نظرشون بودم و تونستم باردار شم. خیلی دقیق هستن و برای بیمار وقت می ذارن. شماره مطب و آدرس می تونید از سایتشون بردارید

http://dr-mahmoudi.com/

دکتر مهوش زرگر رو بهتون معرفی م یکنم خیلیل دکت رخوبی هم از لحاظ تخصص، مهارت و اخلاق مداری شون هم ه جوره تاییدشون می کنم. من خودم برای درمان ناباروری م پیشون می رفتن الان خداروشکر به کمک ایشون خدا یه پسر کوچولو بهم داده. ایناهاش عکسشو گذاشته تو پیج اینستاشhttps://www.instagram.com/doctor.zargar/

دکتر مهوش زرگر..فوق العاده ان از هر نظر..پنجه طلان..خدا براشون خوش بخواد ان شاء الله..چقدر ب حقوق بیمار احترام میزارن یکی یکی بیمار میبینن..تخصص و مهارتشون در نازایی و تعیین جنسیت عالیه.همینطور دست سبک برای سزارین.من ک راضی بودم خیلی. doctor.zargar

روزای زوجن.خ ۱۲غربی مجتمع سپید طبقه سوم ساعت ۳تا۷

2738
دکتر مهوش زرگر..فوق العاده ان از هر نظر..پنجه طلان..خدا براشون خوش بخواد ان شاء الله..چقدر ب حقوق بی ...

عزیزم دکتر زرگر مرکز مهزیار هم کار میکنه من دو سال بیمار دکتر نقاب بودم اصلا نتیجه نگرفتم توی مرکز مهزیار دکتری هست به اسم زرگر خواستم ببینم خودشه 

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏

عزیزم اگر واقعا می خوای جواب بگیری گلم بیا پیش دکتر من خیلی باتجربه و خوب بودن ایشون مراقبت هایی که قبل از زایمانم برام انجام داد باعث شد که واقعا راحت و خوب زایمان کنم اسمشون خانم دکتر مینا مهدویه خواستی عزیزم شماره و آدرسشو میدم بهتون

دوستای اهوازی کسی زایمان طبیعی در آب بیمارستان آریا انجام داده؟ یا از کسی نشنیده کم و کیفشو؟

سلام من ۶ سال پیش آریا طبیعی بودم اصلا راضی نبودم ماماها که همه کم تجربه و سنگدل بودن بیمارستانم تعریفی نداشت فقط ماما همراه و پزشکم باعث شد زایمانم خوب باشه آبگرمشونم که گفتن خرابه پولشو گرفتن ولی خدمتی ارائه ندادن 

خدایا شکر