2737
2734
عنوان

لطفا هر راهکاری دارید بگین ممنون

252 بازدید | 14 پست

سلام. شوهرم توی شهرستان یه زمین خریده، البته خیلی دوره و حدود 900 کیلومتر با تهران فاصله داره 

البته طبیعت قشنگی داره ولی امکانات اصلا نداره

چون اونجا زمین ابا اجدادی شون بوده اونو خریده و میگه میخوام بچه ها، یعنی خواهر برادرامو دور هم جمع کنم

جمعیتشون خیلی زیاده و هرکدوم بچه های بزرگ دارن و هفت تا بچه ن

ولی من میگم اول خونه خودمون تو تهران رو بهتر کن. بعدشم میگم پول نداری ولی قبول نمیکنه 

داره همش پس انداز میکنه و از گلوی ما میزنه 

هیچ راهی به ذهنم نمیرسه... چون مخالفت کردم ماهها دیدم فایده نداره

خواهر برادراشم خیلی سردن البته با من... با خودشون خوبن... کلا اداب و رسوم و همه چیشون با ما فرق داره و میدونم اگرم بخوایم یه جا باشیم کلی حرف و حدیث پیش میاد

چیکار کنم به نظرتون 

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

این بیشتر ناراحتم میکنه که سعی نمیکنه زندگی خوبی برای زن و بچه خودش فراهم کنه و خانواده خودش براش اولویتن

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای هر کدوم خونه میخواد بسازع ؟؟؟یا یع خونه بزرگ میسازه که جمعه ها برین گردش 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
خونه تهران مال خودتونه؟مگع نیاز ب تعمیر داره عزیزم آخه گو جایی ک پیشرفت داره چراالکی خرج کنی حماقته ...

اره خونه مال خودمونه ولی قدیمیه... 30 سال ساخته

نه پارکینگ داریم و هیچی

اصلا هزارتا خرج هست ازونا میزنه و پس انداز میکنه 

ببخشید جایی ک پیشرفت نداره چراالکی خرج کنید

نمیدونم میگه من اون منطقه رو دوس دارم

میخوام تابستون برم 

میخوام درخت بکارم

عاشق این کارم

برای هر کدوم خونه میخواد بسازع ؟؟؟یا یع خونه بزرگ میسازه که جمعه ها برین گردش 

یه دونه خونه میخواد بسازه

2738
خیلی بی مغزه بگو بزودی میرینن روت و بهت محل نزارن

همین الانشم بهش محل نمیذارن

اصلا برای ما ارزش قائل نیستن

بچه م دوسال و نیمشه تا حالا یه دونه اسباب بازی یا هدیه کوچیکم براش نخریدن... هیچچچچی

حالا خودم هیچی که چقدر بی محلی کردن 

نمیدونم میگه من اون منطقه رو دوس دارم میخوام تابستون برم  میخوام درخت بکارم عاشق این کارم

خیلی بیفکره و ریسک میکنه الان محل درآمد و زندگیتون تهرانه باید اونجا همه چیو اوکی کنه اگه اضاف اومد ب اونجا برسه

همین الانشم بهش محل نمیذارن اصلا برای ما ارزش قائل نیستن بچه م دوسال و نیمشه تا حالا یه دونه اسباب ...

دقیقا شک ندارم همینطوره و این شوهر شماس ک میچسبونه خودشه ب خانوادش و همیشه هم نفر آخرو بی ارزشه

خیلی بیفکره و ریسک میکنه الان محل درآمد و زندگیتون تهرانه باید اونجا همه چیو اوکی کنه اگه اضاف اومد ...

اره دقیقا... به فکر کارم زیاد نیست حتی

چون بارها گفتم واسه خودت یه مغازه بزن

خونه مونو عوض کنیم

همیشه هم میناله

واقعا چیکاذ کنم؟؟؟؟ 

زمین مال خوتون هست عیب نداره عوضش چند سال دیگه اون زمین خیلی باارزش میشه طهران همش دود دم  از یه طرف هم علاقه داره خوبه به کشاورزی  باغ داری  بذار بکنه مردم الان همه یه باغ کو چیک دلرن برای خودشون 

اره دقیقا... به فکر کارم زیاد نیست حتی چون بارها گفتم واسه خودت یه مغازه بزن خونه مونو عوض کنیم ه ...

هیچیم نداره و بفکره دور هم جمع کردن خواهربرادراشه؟؟ 

بگو چن سال بعد ک نتونستی کار کنی میفهمی

حداقل مغازه باشع راحت ی جا نشستی بدون دردسر 

2706