2737
2739

از ۵شنبه تاحالا همراه بانکم عمل نمیکنه هیچ پیام بانکی برام نمیاد ن روتجارتم ن ملت رو دوتایی ک دارم هیچی نمیاد

ن پیامک برداشت ن واریز ن رمز دوم 

خیلی عصبی شدم نمیدونم چشون شده

سلام من حسابرسی بانکی خوندم

بنظرم یک مسیج بانکی روی گوشیت قفل شده. چون از دو بانک مختلف برات مشکل پیش اومده یک بانک بود قضیه فرق میکرد

اول برو تمام مسیجای بانکیتو هر کدومو نمیخوای پاک کن، اینجوری همه مسیجها دیده میشن و مسیج قفل شده هم باز میشه

یک دور هم از super cleaner استفاده کن تو گوکل پلی هست

بغدم گوشیتو خاموش روشن کن.

بعد با دو تا اپ بانکی مختلف تست کن ببین رمز دومت درست شده یا نه. چون گاهی خود اپها از کار میفتن. گاهیم بانک موقتا خارج از دسترس میشه. ولی چون دو بانک مختلف مشکل داری، مشکل از تو خود گوشی باید حل کنی.

در طالع من نوشته شده: قوی و با اراده، هر آنچه را که بخواهد بدست می آورد.لئو رایزینگ!!عجیب اما واقعی! هسته عبادتگاه 😍❤😎✌🏻 منتظر مصلح خود باید مصلح باشد: استاد رائفی پور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم💋❤️

درست شد؟

در طالع من نوشته شده: قوی و با اراده، هر آنچه را که بخواهد بدست می آورد.لئو رایزینگ!!عجیب اما واقعی! هسته عبادتگاه 😍❤😎✌🏻 منتظر مصلح خود باید مصلح باشد: استاد رائفی پور
2728