2733
2739
ببین الان بلندشو خورشتتو بار بزار حالا هرچی دوست داری
اگه ماهی یا مرغ شکم پر میخوای درست کنی از فریزر دربیار بزار سریع یخش واشه مواد داخل شکمش مثل پیاز داغ زرشک کشمش الو کمی برنج و ادویه و زعفرو رو اماده کن برای مرغ البته بزار کنار یخ مرغ که اب شد بزار کمی خیلی کم بپزه با ادویه فراون بعد مواد و بزار تو شکمش بزار بمونه تا مزه بگیره
برنجتم خیس کن
برای ته چین هم مرغ بپز ریش ریش کن
سالاداتم ادرست کن سلفون بکش بزار تو یخچال فقط گوجشو وقتی میخوای بزاری روسفره خورد کن
خمیر پیراشکی هم بپر از سوپری بخر و کمی پیاز داغ و قرچ و رب و گوشت چرخکرده و ادویه قاطی کن و دم غروب بپیچشون
سوپتم مرغ ته چینکه پخت اب مرغ رو صاف کنو توش جو و قارچ و هویج بریز
البته من وقتی مهمون دارم و از شب قبل میدونم نصف کاراموشب قبلش انجام میدم
پارسال یه مهونی دادم برادر شوشو و خواهر شو شو اومدن سر جمع 15 نفر یا 17 نفر بودیم سفرم به حدی رنگی بود که خواهر شوهرم از تعجب کف کرده بود جاریم از حرص نمیتونست غذا بخوره خواهر شوهرم داماد داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا من الان خمیر پیراشکیم امادس مواد توشم امادس برنج هم که قرار بود ماش پلو درست کنم فقط باید دمش کنم اونم تو یخچاله میخوام بلند شم خورشتمو اماده کنم برنجمو هم برنامه دارم برش میزارم عصر که شوشو باشه دخملی رو بگیره
2731
سلام دوستان .
بااجازه صاحب تاپیک
درسا جون برای پیراشکی لقمه ای وقتی مهمونات اومدن سرخشون میکنی یا زودتر؟
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ. خدایا رحمت فرست بر علی بن موسی الرضا امام با تقوا و پاک و حجت تو بر هر که روی زمین است و هر که زیر خاک، رحمت بسیار و تمام با برکت و پیوسته و پیاپی و دنبال هم چنان بهترین رحمتی که بر یکی از اولیائت فرستادی