2737
2734
عنوان

بچه ها جدیدا کی کرونا گرفته؟؟؟😓

86 بازدید | 8 پست

من و خانواده ام ده روزه گرفتیم ولی هنوز خوب نشدیم مامانم بعد یه هفته عین روز اوله واقعا کلافه و نگرانم کی این روزا تموم میشه . 

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گلم من جدیدا گرفتم دو هفته طول کشید تا کامل خوب بشم.واقعا سخته

خداروشکر که خوب شدین . اسکن دادین ؟ من وسط سینه ام اینقدررسرفه کردم میسوزه

ماهم داریم بچه ام خیلی سرفه میکنه کلافه شدیم من عصبیم شدم حوصله هیچ کاری ندارم اصلا دلم میخواد یک ساعت فقط داد بزنم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
ماهم داریم بچه ام خیلی سرفه میکنه کلافه شدیم من عصبیم شدم حوصله هیچ کاری ندارم اصلا دلم میخواد یک سا ...

😭 به خدا ما هم داغونیم . مادر بیماری زمینه ای داره بابام شیمی درمانی میشه ... استرس بقیه داغونم کرده . فقط دلم‌میخواد زودتر هفته دیگه بیاد هما چی به خیر بگذره.  جرات اسکن دادن نداریم دکترا هم هی میگن جدیدا ریه درگیر نمیشه ولی ..‌

😭 به خدا ما هم داغونیم . مادر بیماری زمینه ای داره بابام شیمی درمانی میشه ... استرس بقیه داغونم کرد ...

میفهمم انشاالله زودتر همتون خوب بشین 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2740