2733
2734
عنوان

ب خودم نمیرسم جاریم بهم گف افسرده

269 بازدید | 18 پست

امد خونم یکم حرف زدیم گفتم ن پول دارن حوصله گف مثل افسردهایی ادم با تو میشینه حالش میگیره

چکا کنم دلم گرفت از کجا شرو کنم اونا همش درحال رسیدن ب خودشونن

اژ آرایشگاه برو موهات رو‌یه مدل جدید کوتاه کن 

ابروهات و صورتت رو صفا بده 

به ناخن هات برس . باشگاه ثبت نام کن 

لباس بخر حالت کلی خوب میشه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ناراحت نشی ها...یه جوری میگی انگار مشکل از اوناست...البته اون نباید اینقدر رک میگفت ولی بنظرم‌خوب شد که گفت بلکه به خودت تکونی بدی...الان این رودر رو به خودت گفت ..خیلی ها پشت سرت اینو میگن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

خوش بگذرون بابا

اولین قدم از رسیدن به خودت شروع کن.

اهمیت بده به خودت سلامت جسم و روانت

ورزش کن.اینا خیلی تاثیر دارن.

اگه هم بدحالیت دلیل بزرگی  داره باید از تراپیست کمک بگیری

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
ناراحت نشی ها...یه جوری میگی انگار مشکل از اوناست...البته اون نباید اینقدر رک میگفت ولی بنظرم‌خوب شد ...

من خیلی بخودم میرسیدم ب مرور اینجوری شدم دیگ دست و دلم نمیره مث افسردهام

2738

به نظرم باشگاه ثبت نام کن و یه ورزش گروهی شاد رو شروع کن

باشگاه که بری ناخودآگاه با دیدن بقیه به خودت میرسی روحیه ت هم عالی میشه هزینه زیادی هم نمیخواد.

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
پول ندارم برم ترا و اینا

تراپیست نیستم ولی خب..

میخوای خصوصی حرف بزنیم؟

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
2706