2737
2734
عنوان

امشب اخرین شبی بود که بابام نفس می کشید🖤🖤🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 74 پست

خدا بهت صبر زینبیه بده

خدا متعال رحمتش کنه و با امام حسین علیه محشور بشه

😭لطفا هر کی امضام رو دید به سلامتی تو دلیم که سالم باشه جواب آزمایش منفی باشه 3تا صلوات بفرسته😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد دلمو تازه کردی خواهر ۱۷ ساله یتیمی کشیدم با نوشته هات کلی اشک ریختم خدا بهت صبر بده روحش هم نشی ...

خدا هییییچ بچه را از نعمت پدرمادر دریغ نکنه بخدا که سخته به یکباره تنها ترین وبی کس ترین ادم دنیا می شی

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
چقدر سخته عزیزت جلوی خودت زجر بکشه ونتونی کار کنی وقتی می دیدم حتی بابام یک لحظه هم نمی تونه بفس بکش ...

اخی عزیزم خیلی ناراحت شدم فاتحه خوندم برای پدرت روحش شاد

اگه میشه برای حاجتم یه صلوات بفرست♥️
2728
خدا بهت صبر زینبیه بده خدا متعال رحمتش کنه و با امام حسین علیه محشور بشه

مممون انشالله همیشه زائر امام حسین بود انشالله با امام حسین هم نشین شده باشه

چقدر سخته عزیزت جلوی خودت زجر بکشه ونتونی کار کنی وقتی می دیدم حتی بابام یک لحظه هم نمی تونه بفس بکش ...

اره مادر منم سرطان مغز داشت جراحی کرد بعد یک ماه به ریه هاش متاستاز داده بود ریه شم عمل کردن اب اورد نمی تونست نفس بکشه کل شکم کبد درگیر بود کل دستاش توده پوست بود با کلی درد فوت کرد از بس اکسیژن بهش وصل بود باد کرده بود صورتش 

بله

خدا رحمت کنه پدر عزیز تو...

با تمام وجودم درکت میکنم وهمدردتم ...

اول مرداد سالگرد پدرم بود....

بهترین پدر دنیا ...

داغ دلم تازه شد ...انگار همین دیروز بود که پدرم فوت شد... 

عشق یعنی زندگی با یاد تو
2738
اره مادر منم سرطان مغز داشت جراحی کرد بعد یک ماه به ریه هاش متاستاز داده بود ریه شم عمل کردن اب اورد ...

درکت می کنم چقدر برات سخت بوده دیدن این شرایط از تهه دل بهت تسلیت می گم انشالله غم اخرت باشه وروح مادرت در ارامش ابدی

خدا رحمت کنه پدر عزیز تو... با تمام وجودم درکت میکنم وهمدردتم ... اول مرداد سالگرد پدرم بود.... ب ...

سالها مثل روز می گذره داغ پدر بی نهایت سخته بهت تسلیت می گم خدا پدرعزیزت را رحمت کنه وروحش در ارامش ابدی باشه