2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله سخته عزیزم 

اون قدیما بود واسه پرستاری ناز میکردن الان سر و دست میشکونن

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚

با یه مطالعه معمولی میتونی به راحتی دولتی بیاری

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
با یه مطالعه معمولی میتونی به راحتی دولتی بیاری

هر کدوم ی چیز میگه یکی میگه سخته یکی میگه آسون😂

والا واسه خودم که نمیخوام دختر خالم همش کنکور میده قبول نمیشه میگه واسه اینکه مدرسه دولتی درس خوندم اینطوری شد. ناراحتم براش

هر کدوم ی چیز میگه یکی میگه سخته یکی میگه آسون😂 والا واسه خودم که نمیخوام دختر خالم همش کنکور میده ...

نه اصلا اینطوری نیست با روش درست درس نمیخونه

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
بیا و حقیقت رو قبول کن اگه واقعا درس بخونی راحت راحت قبول میشی بنطرم شش ماه روزی شش ساعت کافیه

بله درسته نظر منم همینه 

همون قدر که تلاش کنه برداشت میکنه و این نیست که همش بزنیم تو سر خودمون و بگیم کنکور سخته کنکور سخته 

2706