2733
2739
عنوان

دعانویس

190 بازدید | 13 پست

بچه ها من به یه نفر گفتم برام دعایی نوشت خیلی هم مهمه 

ولی طرف اون سر کشوره 

پولش رو نزدم چون از وقتی که سریال جادوگر رو دیدم بهشون بی اعتقاد شدم شوهرمم که اصلا دیگه قبول نمیکنه واسش پول بزنم 

چیزی به گردن من هست یا نه بنظرتون؟

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا برا چی نوشتی

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
2731
پول نداده چطوری برات دعا می‌نویسه:)😂

آدم خوبی بود 

سریال جادوگر رو دیدی؟

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2738
کی گفته دعانویس بده؟ همه ک مثل هم نیستن خواهر اتفاقا خیلیا با چله همین دعانویسا باردار شدن

من که نشدم آخه خیلی گذشته 

نینی🙂

ان شاءالله حاجت روا شی بیا تاپیک اخرم ختم صلوات و لینک دعای دسته جمعی هست.

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
من که نشدم آخه خیلی گذشته 

انجام دادی؟

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.